בפעילות המנהל הקהילתי רמת שלמה חדר כושר מתקדם יוקם בשכונת רמת שלמה

חדר כושר מתקדם יוקם בשכונת רמת שלמה בירושלים
חדר הכושר יפעל במקביל לגברים ונשים בהפרדה מלאה חדר הכושר הייחודי ישרת את תושבי ירושלים מכלל השכונות החרדיות
לראשונה בשכונה חרדית: חדר כושר ענק ומאובזר במיטב הציוד הולך ומושלם בשכונת רמת שלמה בירושלים ביוזמת המינהל הקהילתי בשכונה. חדר הכושר יפעל עם מיטב הציוד המתקדם ובליווי אנשי מקצוע בהשקעת ענק של מיליוני שקלים וישרת את תושבי השכונה וכלל תושבי השכונות החרדיות בצפון ירושלים, גברים ונשים, בו זמנית בהפרדה מלאה על פי כללי ההלכה.


מדובר במהלך חסר תקדים שכולל השקעת ענק של עיריית ירושלים ומפעל הפיס בסך של מיליוני שקלים בניהול ובפיקוח המנהל הקהילתי, שנרתם לטובת בריאותם של תושבי השכונה וכלל תושבי ירושלים החרדים, שעד היום לא ניתן להם מענה בתחום הכושר על טהרת הקודש, בהפרדה ובהתאמה מלאה לצרכי המגזר החרדי וללא פשרות ברמה המקצועית
חדר הכושר נמצא כיום בשלבי סיום אחרונים וההיערכות לקראת ההצטיידות במכשור ובכלים המקצועיים נמצאת בעיצומה כאשר התושבים מצפים כבר לפתיחתו של המקום שיאפשר להם לשמור על הבריאות ברמה מקצועית כציווי התורה במקום מתאים וללא מכשולותהרב מרדכי קסלר, יו"ר המנהל הקהילתי ברמת שלמה: "יצאנו למהלך תקדימי ומשמעותי מאוד, אנחנו הראשונים שמעמידים לתושב החרדי את האפשרות לשמור על הבריאות, על הכושר הגופני, כפי שמובא במקורות, ולעשות זאת בדרך נכונה וראויה, במקום מיוחד ובהפרדה מלאה. כפי שחרטנו על דגלנו לאורך כל הדרך, המנהל הקהילתי יעשה הכל כדי להעמיד לרשות התושבים את כל מה שזכאי לו כל תושב בכל עיר בהתאמה למאפיינים הייחודיים ולאורח החיים של ציבור שומרי התורה והמצוות".
את הקמת חדר הכושר ליוו טובי המומחים בארץ בבניית חדרי כושר מקצועיים תוך כדי שימת דגש על אופי חדר הכושר והפעילות בו שתהייה מותאמת בהתאמה מלאה לאופי הרוחני של ציבור בני התורה והחסידות בשכונה.


בנוסף לבעלי המקצוע הועסקו גם כלכלנים שבחנו ואפינו את צרכי המגזר החרדי ובנו תוכנית כלכלית להפעלה שישמור על רמת מחירים התואמים את יכולות המגזר ללא פגיעה ברמת השירות והמקצועניות כך שחדר הכושר יהיה גלאט כושר.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: