תגובות

הלוחם ניקולאי ודובנקו נהרג בתאונה כשרכב על אופנוע בכביש 1 במנהרת הראל

הלוחם ניקולאי ודובנקו, בן 34 מראשון לציון, נהרג בתאונה במעורבות אופנוע וכלי רכב נוספים בכביש 1 בתוך מנהרת הראל.

בשעה 09:20 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין רוכב אופנוע למשאית בכביש 1 סמוך למחלף מוצא. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על גבר בשנות ה-30 ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה.

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.


רס״ר ניקולאי ודובנקו, עלה לארץ בגיל צעיר מתוך שליחות וציונות. במותו הותיר אחריו אישה, 2 ילדים בני חצי שנה ושש. התגייס לפני כשנתיים וחצי ליחידת הימ"מ ולאחר שסיים את קורס הלוחמים השתבץ כלוחם ביחידה.


ממשפחתו נמסר: "בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו של לוחם היחידה ניקולאי ודובנקו ז"ל שנהרג הבוקר בתאונת דרכים. הלוויתו תתקיים היום (22/02/2022) בשעה 17:30 בחלקה הצבאית בבית העלמין הישן בראשון לציון. המשפחה תשב שבעה ברחוב יהודה הלוי 20/7 ראשון לציון."

שמחה הר כסף חובש באיחוד הצלה מסר: "כשהגעתי למקום נתקלתי בזירה קשה של תאונה עם מעורבות אופנוען, אוטובוס, ומשאית. למרבה הצער נקבע מותו של האופנוען בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

פראמדיק מד"א לישי שמש, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אופנוע מעוך ואת הגבר שוכב מחוסר הכרה ועם חבלה רב מערכתית קשה מאוד. ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

פראמדיק שימי גרוסמן מתנדב זק״א שטיפל בזירה: ״מדובר בתאונה עם מעורבות רוכב אופנוע ומספר כלי רכב. כשהגענו למקום ראינו אופנוע מרוסק. הרוכב כבן 30 שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א ירושלים טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: