הזוי | ‏מח"ש בודקת תלונה נגד לוחמי הימ"מ שעצרו את זביידי: "הגוף הרקוב הזה חייב להיסגר"

מחלקת חקירות שוטרים פתחו בבדיקה נגד לוחמי הימ"מ שלכדו את זכריא זביידי שברח מהכלא, בחשד שהיכו אותו כשנתפס. הם פנו אתמול למשטרה בדרישה לקבל את מצלמות הגוף של הלוחמים.

ח"כ איתמר בן גביר אמר בתגובה: "הגוף הרקוב מח"ש חייב להיסגר. הם איבדו את שיקול הדעת וחוקרים את מי שלא צריך לחקור וההפך: כך לדוגמא את השוטרים שהרגו את סנדק הם לא חקרו, אבל את השוטרים שחיבלו מחבל כן. מח"ש מוכיחה פעם אחר פעם, שהיא פוגעת בשוטרים, וגורמת להחלשת השוטרים ופגיעה בהם. במקום להעניק צל"ש לשוטרים הגיבורים שתפסו מחבל מתועב, הם מזמינים אותם לחקירה. הגיע הזמן לסגור את מח"ש, ולשלוח את קרן בן מנחם הביתה."


ארגון "עד כאן" שראשיו הם קצינים ובוגרי יחידות מובחרות בצה"ל הגיב להחלטה: "הפרקטיקה הבזויה שהשתרשה במח"ש ולפיה לאחר כל פעולת סיכול טרור מוצלחת בה פוגעים באויב, מתחילה חקירת שתי וערב נגד לוחמינו, פוגעות אנושות ביכולת ההרתעה של כוחות הביטחון ובביטחון אזרחי ישראל, מסייעת לאויב הערומומי ומאמצת מוסר מעוות של גלויי רחמנות יתר לאכזריים והתאכזרות לרחמנים. הרשויות צריכות להעלות על נס את גבורתם ותושיתם של לוחמי הימ"מ ולתת להם גיבוי מלא ולא חלילה להחריב את צהל והימ"מ בשם החנופה למדינות זרות."

מתן פלג יו"ר תנועת אם תרצו: "מדהים לראות את הקו המנחה של מח"ש. העדר יכולת למצוא את המרגלים בפרשת nso, לעומת ניסיון לרדוף את לוחמי הימ"מ. אין פלא שמעל 800 שוטרים פרשו מהמשטרה בשנת 2021. בקצב הזה יפרשו עוד הרבה יותר. בדיקת התלונה משקפת בלבול ערכי ומוסרי חמור. בקצה ממתין לנו אירוע נוסף בסדר גודל של שומר החומות – ככה לא נצליח להרתיע את הטרור ברחובות".


(צילום: דובורת המשטרה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: