תגובות

טרגדיה: הלל גראוס נהרגה ו-5 נוספים נפצעו בתאונה סמוך לקריית ארבע

הלל גראוס מקריית ארבע, אם ל-4 ילדים בת 56, נהרגה ו-5 נוספים נפצעו ופונו לבתי חולים במצב בינוני וקל בתאונת דרכים בכביש 60 סמוך לקריית ארבע.


הלל גראוס – שבה מארוסי בנה ונהרגה.

בשעה 01:31 התקבל דיווח על תאונה בין 2 כלי רכב, בכביש 60 דרומית לצומת העוקפים, סמוך לקריית ארבע. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה קבעו את מותה של הלל גראוס כבת 56, והעניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק, 5 פצועים, בהם: 3 במצב בינוני (גבר כבן 30 עם חבלה רב מערכתית, בהכרה, יציב, צעיר כבן 20 עם חבלות בראש ובגפיים, וצעירה כבת 18 עם חבלות, ו- 2 פצועים במצב קל עד בינוני (גבר כבן 42 עם חבלה בחזה וגבר כבן 30 עם חבלה בגפיים).

בוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

מדוברות קריית ארבע חברון נמסר: "בית קריית ארבע חברון אבל וכואב את לכתה בטרם עת של תושבת היישוב, הלל גראוס, שנהרגה היום לפנות בוקר בתאונת דרכים בציר 60, בסמוך ליישוב. אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות איתנה לבני המשפחה שנפצעו בתאונה. גורמי המועצה עומדים בקשר עם בני המשפחה ומלווים אותם. בבניין ירושלים ננוחם."

פאראמדיק מד"א נתנאל יאמין וחובשת מד"א טליה אדרי סיפרו: "מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו שני כלי רכב מעוכים, חלק מהפצועים היו ברכבים וחלקם בחוץ, באחד מהרכבים ראינו במושב האחורי אישה כבת 56 מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה, צעיר כבן 20 וצעירה כבת 18 שנסעו ברכב היו בהכרה וסבלו מחבלות כשמצבם בינוני, שלושה מנוסעי הרכב השני היו בהכרה וסבלו גם הם מחבלות אחד מהם מצבו הוגדר בינוני עד קשה ושנים מצבם קל עד בינוני, לאחר טיפול רפואי ראשוני בשטח פינינו את חמשת הפצועים לבתי החולים."


ממועצת יש״ע נמסר: "הבוקר התעוררנו לעוד תאונת דרכים קשה שהתרחשה הלילה בכביש 60, ציר מרכזי ביהודה ושומרון. הלל גראוס, אם לארבעה מקריית ארבע, איבדה את חייה. האסון הזה מצטרף לעוד אירועים קשים ומחייב את מדינת ישראל להגביר את האכיפה באזור, ולשפר את תשתיות הכבישים שאינן מותאמות לסטנדרט הבטיחותי שנהוג בשאר כבישי מדינת ישראל. אנחנו שולחים את תנחומינו למשפחת גראוס וחיבוק גדול לתושבי קרית ארבע. מחדל כבישי יהודה ושומרון חייב להעבור לראש סדר היום אצל מקבלי ההחלטות."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: