תגובות

נקמת המשטרה בבן גביר – זימון לחקירה בגין האירוע בחניון: "בר לב הפך את המשטרה לכלי פוליטי"

המשטרה זימנה לחקירה את יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בעקבות האיום נגדו על ידי שני סדרנים ב'אקספו גני התערוכה'. לאחר המקרה התברר כי מדובר בתומכי טרור, כאשר אחד מהם הינו אסיר משוחרר שריצה שני תקופות מאסר בכלא, בין היתר על זריקות אבנים ובקבוקי תבערה לעבר חיילי צה"ל.

לדברי בן גביר מדובר בנקמה של המשטרה על רקע הלשכה הפרלמנטרית שהקים בלשכת שמעון הצדיק . בן גביר מסר: "עמר בר לב הפך את המשטרה לכלי לניגוח פוליטי וזאת הסיבה שלמרות שברור למשטרה שאחד "המאבטחים" הוא תומך חמאס וה"מאבטח" השני הוא אסיר בטחוני משוחרר שזרק אבנים ובקבוקי תבערה על חיילי צה"ל, למרות זאת במשטרה לא מסתפקים בחקירתם, אלא גם מזמינים אותי להיחקר כנקמה על מאבקי לטובת תושבי שכונת שמעון הצדיק".


נחשף: המאבטח שתקף את בן גביר תומך חמאס

נחשף: המאבטח שאיים על ח"כ בן גביר הוא מחבל משוחרר | תיעוד מהשחרור

אחרי שזומן לבירור | הרשימה המשותפת בפנייה ליועמ"ש: "פתח בחקירה פלילית נגד ח"כ בן גביר"

בן גביר הודיע כי לא יירתע: "אמשיך לנהל את המאבק למען תושבי שכונת שמעון הצדיק ולהגן עליהם וחקירות פוליטיות לא ירתיעו אותי".

בתוך כך, שדולת ארץ ישראל בכנסת קיימה הערב כינוס חירום מיוחד בשכונת שמעון הצדיק בירושלים.


ח"כ איתמר בן גביר הודה לכל חברי הכנסת שהגיעו לחזק את התושבים ולתמוך במאבק למען בטחונם: "התרגשתי מאוד מהגעת השדולה. זו הנבחרת של השמירה על ארץ ישראל. אחד האנשים שניסו כאן לתווך אמר לי שגורם מדיני בכיר, שכולנו יודעים מיהו, אמר שהוא לא ייכנע לי וייבש אותי עד שהמאבק ייגמר. מדובר באגו שיותר חשוב לו מהכל, וכאשר אתם באים, האמירה שלכם היא שזה לא מאבק שלי או שלכם, אלא מאבק של כל עם ישראל על החיים כאן בארץ ישראל".

חברי השדולה בראשות ח״כ יואב קיש וח״כ אורית סטרוק עמדו מקרוב על המציאות הבלתי נסבלת במסגרתה תושבי השכונה מופקרים בטחונית וסובלים מאיומים יום יומיים עד כדי סכנת חיים.

ח״כ יואב קיש בדבריו לתושבי השכונה: ״באנו לירושלים לשמעון הצדיק מסיבה פשוטה, לשמור על הבטחון האישי של היהודים בירושלים. המשטרה והממשלה מוותרים על הריבונות והבטחון בירושלים ואנחנו אומרים להם עד כאן! לא ניתן להפקיר את בטחון היהודים בגלל מנסור עבאס. אנחנו דורשים לשים כאן נקודת משטרה שתגן על חיי התושבים״.

ח״כ אורית סטרוק הוסיפה: ״שדולת ארץ ישראל תוודא שיהודים יוכלו לחיות בירושלים בירת ישראל בבטחה ושמדינת ישראל לא תכנע לטרור. להתלקחות שנפתלי בנט חושש ממנה יש פתרון קל, פשוט, זול, יעיל וידוע לכל: להציב 2 שוטרים במקום בו אנחנו יושבים עכשיו. כל רגע שהפתרון הזה לא מיושם- זו כניעה לטרור״.

בסיור הערב השתתפו חברי הכנסת יולי אדלשטיין, יואב קיש, מיקי זוהר, גדי יברקן וקטי שטרית מהליכוד, חברת הכנסת אורית סטרוק מהציונות הדתית, אריה קינג סגן ראש העיר ירושלים, יוני יוסף חבר מועצת העיר ירושלים, ותושב השכונה שביתו הוצת טל ישובייב.


(צילום: זאבי – חדשות כל העולם).

תגובות לכתבה:

  1. .

    משטרה בולשביקית. תעודת עניות לעומדים בראשה

כתיבת תגובה: