תגובות

"הרכב התהפך" | 7 פצועים, בהם קשה בתאונת עם ששה רכבים בכביש 471 סמוך לגשר שערייה • תיעוד

צוותי רפואה העניקו סיוע רפואי בזירת תאונה קשה בין ששה כלי רכב שאירעה בכביש 471 בסמוך לגשר שערייה.

במד"א מעדכנים כי בשעה 16:38 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין מספר כלי רכב בכביש 471 משעריה לכיוון נחשונים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 7 פצועים, בהם: אישה כבת 40 במצב קשה עם חבלת גב, אישה בת 52 במצב בינוני ו-5 במצב קל.


צילום: איחוד הצלה סניף פתח תקווה.

החובשים של מד"א שניר חלא ונתנאל אנגל, סיפרו: "כשהגענו למקום התאונה ראינו מספר כלי רכב עם פגיעות פח קשות. ברכב אחד אישה כבת 40 נלכדה בחלקו האחורי של הרכב שהיה מעוך לחלוטין ונפצעה באורח קשה. רכב נוסף היה הפוך ובתוכו הייתה הנהגת, כשהיא בהכרה מלאה וסובלת מחבלות בגופה. הענקנו להם ולפצועים נוספים שהתהלכו במקום טיפול רפואי מתקדם בשטח ופינינו אותם לבתי החולים שיבא תל השומר ובלינסון."

אריה ססמה חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מערבות ששה כלי רכב – אחד הרכבים התהפך. הענקנו בזירה סיוע ראשוני לפצועה קשה, לפצועה בינוני, ולחמישה נפגעים קל שחלקם פונו באמבולנסים של איחוד הצלה לבתי החולים.


מושי קרויזר חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לנפגעים בסיוע רופא ופרמדיק מתנדבים באיחוד הצלה חלקם פונו בשני אמבולנסים של איחוד הצלה לבתי החולים. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובשים מיחידת האופנועים של מד"א – הצלה פתח תקווה ישראל וייס ועזריאל גרוס סיפרו: "מהרכב ההפוך חולצו עצמאית 2 נפגעים שפונו במצב קל, ברכב נוסף שהיה במרחק ונפגע בחלקו האחורי טופלו 4 נפגעים, בהם אישה שהייתה לכודה ברכב ולאחר חילוץ מורכב של לוחמי האש היא פונתה לבית החולים במצב קשה, בהכרה כשהיא סובלת מחבלת גב וראש ו- 3 נפגעים קל.


צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: