תגובות

חיסול עבריין באשקלון: הרוג ושני פצועים קשה בפיצוץ רכב • תיעוד

חיסול של העבריין הבכיר ביותר: כוחות משטרה הוזעקו לפני זמן קצר לרחוב בן צבי באשקלון בעקבות דיווח על פיצוץ שאירע ברכב בלב שכונת מגורים. במקום נקבע מותו של אבי ביטון מאנשיו של דומרני ופונו לבית חולים שלושה פצועים.


אבי ביטון.

בשעה 23:14 התקבל דיווח על מספר פצועים בפיצוץ ברכב, ברחוב יצחק בן צבי באשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר בן 42 שנלכד ברכב, והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח ברזילי, 2 פצועים קשה, גבר כבן 31 בהכרה, עם חבלה רב מערכתית, וגבר כבן 26 עם פגיעות הדף. נפגעת חרדה כבת 30 במצב קל פונתה באמבולנס איחוד הצלה למרכז הרפואי ברזילי.

מבדיקה ראשונית עולה כי ההרוג בפיצוץ הוא – אבי ביטון, יד ימינו ובכיר בארגונו של שלום דומרני. לפני כמה שנים הוא ניצל מניסיון חיסול זהה באשקלון ונפצע קשה. חברו נהרג באותו פיצוץ. בעבר היה אחראי על תחום ההימורים באירגון הפשע, הלוואות בריבית, איומים וגביית חובות.

קרדיט דוברות המשטרה.

מפקד מחוז דרום, ניצב פרץ עמר, נמצא בזירת האירוע ומקיים הערכת מצב יחד עם פיקוד מרחב לכיש. חבלני המשטרה וחוקרי הזיהוי הפלילי אוספים ראיות וממצאים בזירה.

‏מישאל נחום סגן ראש סניף איחוד הצלה באשקלון מסר: "הגענו לזירה באמבולנס איחוד הצלה ונתקלנו ברכב שעולה באש לאחר שלדברי עוברי אורח נשמע פיצוץ. למרבה הצער ברכב נקבע מותו בזירה של אחד השוהים ברכב עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל.


יוסף זגורי חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "מהזירה פונו שני נפגעים באורח קשה. כמו כן נפגעת חרדה כבת 30 במצב קל פונתה באמבולנס איחוד הצלה למרכז הרפואי ברזילי".

חובש מד״א-הצלה דרום, סימון טטרו, סיפר: ״כשהגעתי למקום הבחנתי ברכב בוער, כשבצידו שכבו שני פצועים שיצאו ממנו. יחד עם חובשים ופרמדיקים נוספים של מד״א הענקנו להם סיוע רפואי ראשוני מציל חיים והם פונו למרכז הרפואי ברזילי כשמצבם קשה. אדם נוסף היה לכוד בתוך הרכב הבוער ומותו נקבע במקום״.

מאיר בוסקילה ראש צוות זק״א אשקלון שטיפל בזירה: ״כשהגענו למקום ראינו בלב שכונת המגורים רכב פרטי העולה באש לאחר פיצוץ של ככה״נ מטען, גבר כבן 42 היה לכוד בתוך הרכב הבוער עם פגיעה רב מערכתית, צוותי מד״א אישרו את מותו במקום ופינו שני נפגעים נוספים במצב קשה לביה״ח. מתנדבי זק״א לכיש צוות אשקלון טיפלו במשך שעות רבות יחד עם צוות מעבדה ניידת של המז״פ ושוטרי יחידת החבלה בטיפול בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: