תגובות

בן גביר פתח את לשכתו בשמעון הצדיק: "ממשלת ישראל לא מגנה עליהם, אנחנו נגן" | אלימות במקום

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר, פתח הבוקר רשמית את לשכתו הפרלמנטרית בשכונת שמעון הצדיק.

ח"כ בן גביר מסר במקום: "אחרי דומא, כל מדינת ישראל הייתה סוערת! הפעם זה יהודים ולכן אין דין ואין דיין. יכלה להירצח כאן תינוקת ואני שואל איפה המשטרה?? אנחנו נמצאים בסמוך למרכז העיר ירושלים, והמשטרה פשוט לא מגיעה לכאן. מה, המשטרה מגיעה רק להפגנות של אהוביה סנדק?".


בן גביר הוסיף: "מי שאשם זה עומר בר לב, השר הכי כושל במדינת ישראל, ואנחנו דורשים שהמשטרה תפסיק להפקיר את הבטחון של התושבים כאן. אם ממשלת ישראל לא מגנה עליהם, אנחנו נגן.

אנחנו לא מפחדים מהחמאס, אני קורא לכל הפוליטיקאים להפסיק למצמץ מהאיומים שלהם, באתי כדי להראות מי בעלי הבית כאן."

זמן קצר אחרי פתיחת הלשכה של בן גביר, התפתחה במקום אלימות של ערבים ויהודי שהגן על עצמו נעצר.

ממשטרת ישראל נמסר: "בשעה האחרונה החלה הפרת סדר אלימה שכללה קטטה, השלכת חפצים ועימותים בשכונת שייח׳ ג׳ראח שבמזרח ירושלים.


כוחות משטרה הדפו מפרי הסדר שהתפרעו במקום ונהגו באלימות. בתוך כך, עד כה נעצרו 2 מפרי סדר והועברו לחקירה במשטרה.

כוחות המשטרה ממשיכים לפעול בשעה זו לשמירת הסדר במקום."

עוד הוסיפו: "משטרת ישראל תמשיך לפעול במקום ולא תאפשר אלימות, התפרעות והפרת הסדר הציבורי בניגוד לחוק."

מתנועת אם תרצו נמסר בתגובה: "נראה כי משטרת ישראל לא הפיקה שום לקח מאירועי שומר החומות. כבר חודשים ארוכים אנו מתריעים על האלימות ההולכת וגוברת של ערבים נגד יהודים בשמעון הצדיק ובאזורים אחרים. הגשנו תלונה למשטרה נגד בית הספר בשמעון הצדיק ממנו יצאה מחבלת בת 15 שדקרה יהודיה תושבת השכונה – אבל בית הספר המסית לא נסגר. 9 פעמים נשרף רכבו של טל יושבייב ואתמול לראשונה נזכרה המשטרה בהודעתה לעדכן שתוצב שמירה על ביתו. הציניות המבישה שבה מעזים נבחרי ציבור וגורמים במשטרה להאשים בהסלמה את חברי הכנסת שמגיעים להגן על התושבים היהודים, בלתי נתפסת לאור שתיקתם מול הפגנות 'הזעם' המתסיסות את האווירה של פעילים פוסט ציוניים מארגונים רדיקליים חלקם במימון ממשלות זרות המגיעים לשם מדי שבוע.

בשכונת שמעון הצדיק תיבחן משטרת ישראל. מגוף שמתרברב ביכולות מעקב שאין אפילו לNSA, מצופה להצליח לבצע משימה אחת: להשיב את הביטחון האישי לתושבי ירושלים בכלל ותושבי שמעון הצדיק בפרט".


תגובות לכתבה:

  1. מאיר

    מטורף כל הכבוד !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כתיבת תגובה: