סרטון נוסף של ש"ס על יוקר המחייה עורר סערה – ישראל ביתנו הגיבו: "פלגנות והסתה"

תסתכלו להם בעיניים! לאחר שהציתה את גל המחאה האדיר נגד יוקר המחיה, יצאה תנועת ש"ס באמצעות חברי הכנסת שלה אל השטח ושמעה את זעקת האזרחים על המצוקה הכלכלית החונקת אותם ועל הממשלה המתעמרת בהם.

צפו בסרטון ש"ס – גרסת המציאות:


בעקבות הסרטון, מפלגת ישראל ביתנו בראשותו של שר האוצר אביגדור ליברמן, הגיבו בחריפות, ואמרו: "ההסתה הפרועה של היועץ דרעי מובילה לתגובה מיידית של הציבור. בפוסט ממומן שהיועץ והנופש דרעי מפיץ בפייסבוק ישנן קריאות מפורשות לרצח שר האוצר. הקמפיין המתוזמר והמתוזמן ממשיך את הקו העקבי שדרעי מצטיין בו – להאשים אחרים ולהסית. נמשיך להאבק ביוקר המחיה עבור כלל הציבור במדינת ישראל וגם בפלגנות וההסתה מבית היוצר של דרעי."

מתנועת ש״ס נמסר בתגובה ל'פאניקה' בישראל ביתנו: "אביגדור ליברמן, מחולל ההסתה הגדול בישראל, אבי תורת ״לשלוח את החרדים עם מריצות למזבלה״, זה ששבר את כל שיאי השנאה והרעל בסרטונים אנטישמיים בעברית וברוסית שהובילו לאלימות ממשית ופגיעה בחיי אדם, מנסה כעת להוריד דמעות תנין נגד המחאה החברתית הענקית שבוערת תחתיו.

ליברמן, אתה שר אוצר מנותק. מנוכר לאלו שאין להם. איש מבוהל. זה לא ״קמפיין מתוזמר של דרעי״. זו המציאות האיומה של המוני משפחות בישראל שמתקשות להביא אוכל הביתה בגלל האטימות שלך.

יבואן ההשמנה יתירה נהפך לאביר איכות הסביבה, הספינים הרדודים שלך לא יעזרו לאזרחי ישראל בסופר.


לך הביתה כבר!"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: