תגובות

בפעם התשיעית: הוצת רכבו של טל ישובייב תושב שמעון הצדיק. בן גביר: "קובי שבתאי – הביתה!"

במרחק מאות מטרים מהמטה הארצי של המשטרה: רכבו של טל ישובייב, תושב שמעון הצדיק בירושלים, הוצת בפעם התשיעית! במקרים נוספים, אתמול בצהריים נזרקו אבנים על תושבת המקום ובערב יהודים רוססו בגז בסמוך למקום.

תיעוד רגעי ההצתה.

מאז שומר החומות, הוצת רכבו של משפחת יושובייב, תושב שמעון הצדיק תשעה פעמים. מדובר בצעירים שבאים בד"כ בחסות החושך, מציתים ובורחים. המשטרה עצרה בעבר מציתים בודדים, אך רובם הגדול שוחררו ימים ספורים לאחר מכן למעצר בית קצר בביתם שנמצא במרחק של עשרות מטרים מהמקום ומסתובבים היום חופשי.

ביום שלפני הצתת הרכב האחרונה נזרקו אבנים על תושבת השכונה שעברה בסמוך למקום וכמה שעות לפני ההצתה, יהודים שעברו בסמוך רוססו בגז פלפל ע"י ערבים.


משפחת יושובייב קוראת לאזרחים להגיע בכל שעות היממה, להגביר את הנוכחות היהודית בשכונה ולסייע בהשבת הביטחון לשכונה.

טל יושובייב מסר בתגובה: "הגענו למצב של אפס הרתעה, לא יתכן שזו הפעם התשיעית שמציתים לי את הרכב והטרור נמשך בשכונה. המשטרה לצערי לא עושה את העבודה, ולכן אנו קוראים לכל מי שיכול להגיע, בכל שעות היממה ובפרט בשעות הלילה, לסייר ולשמור בצורה חוקית על התושבים היהודים שגרים כאן, לא ניתן לטירוף הזה להימשך!"

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ בן גביר מסר בתגובה: "המשטרה איבדה שליטה בירושלים. עצם העובדה שלא היה מארב סמוך לבית ולרכב שהוצת בפעם התשיעית, מלמד על הפקרות וזלזול של המשטרה בתפקידה המרכזי : לשמור על חיי היהודים בשמעון הצדיק ורכושם".

ח"כ בן גביר הוסיף: "לא ייתכן כי משטרת ישראל הגדולה, אינה מסוגלת לאבטח מתחם כל כך קטן ומקום נקודתי שבו הפורעים חוזרים למקום העבירה וממשיכים לבצע אותה מבלי שייתנו את הדין. אם זה היה תג מחיר כל משטרת ירושלים הייתה מתייצבת יום יום לתפוס הפורעים. קובי שבתאי – הביתה!"


קרדיט צילום: טל ישובייב.

בתוך כך, יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר יגיע לשכונת שמעון הצדיק בשעה 11:30 זאת בעקבות הצתת רכבו של טל ישבייב תושב שכונת שמעון הצדיק בפעם התשיעית ובשל מקרים בהם הותקפו השבוע התושבים היהודים. ח"כ בן גביר יגיע לבקר את ישבייב וידרוש ממשטרת ישראל להתעורר ולטפל באירועים הקשים שחווים התושבים בשכונה ומשטרת ישראל מגלה אזלת יד בטיפול להפסקת ההתנכלויות.


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: