השוטר שהרגיש לא שלם כשעצר נער ברחוב, אך אז קיבל שיחת מאמו שאמרה: "אתה צריך לקחת אותו"

כשהשוטר ברנדון שפר ראה נער בשנות ההתבגרות רץ במהירות במורד רחוב סואן בפאוריה, אריזונה, הוא הבין שמשהו קורה.

השוטר שפר והשותף שלו עקבו אחר הנער, עד שהשיגו אותו בסופו של דבר במגרש חניה.


אנתוני שולץ בן ה-16 טען, שהוא מנסה להיכנס לכושר בגלל השתתפותו בתחרות. לשוטרים לא היתה כל סיבה להאמין אחרת, אבל השוטר שפר הרגיש שאנתוני מנסה להסתיר ממנו משהו.

שפר שאל את הנער מה הנושאים המעניינים אותו ומה הוא רוצה לעשות כשיגדל, מה שמאד הפתיע את אנתוני, ושנראה כאילו אף אחד מעולם לא התעניין בו לפני כן.

שפר הרגיש שהנער רצה להיפתח כלפיו לגבי משהו, אבל הוא ידע שהוא אינו יכול להכריח אותו. השוטר עזב את המקום ואנתוני סיים את ריצתו.

כמה שבועות לאחר מכן, שפר ענה לשיחת טלפון על בעיות במשפחה, והופתע למצוא את אנתוני בכתובת המגורים שקיבל כשהגיע אליה. הנער חי בדירת חדר אחת עם עוד שבעה אנשים.


מי שהתקשרה למשטרה היתה אמו של אנתוני שדיווחה על זה. במקום היה גם אלכוהול ואין ספק שזאת לא היתה סביבה טובה לילד.

לאחר שראה את מצב המגורים של אנתוני, שפר התחיל לבקר אותו כל יום. אנתוני, שנפגש עם אביו רק פעם אחת, ציפה מאד לפגישותיו עם שפר ובפעם הראשונה בחייו הצעירים, מישהו באמת התעניין בו.

בעבר, משפחתו של אנתוני כל הזמן עברה דירות ואמו גורשה והמשפחה נאלצה לארוז את חפציה ולעזוב את הבית באמצע הלילה.

לילה אחד, אמו של אנתוני התקשרה לשפר שסיפר: "לילה אחד קיבלתי שיחת טלפון שבה אמרו לי: שלום, אתה צריך לבוא ולקחת אותו, אני לא יכולה לסבול יותר".

שפר ואישתו שכבר היו להם שני ילדים קטנים משלהם, אימצו את אנתוני.

ברנדון שפר לימד את אנתוני לנהוג. הוא גם לקח אותו לחופשה הראשונה בחייו ואפילו עזר לו להגיש מועמדות לעבודה הראשונה שלו. אנתוני כמעט נשר מבית הספר בשנה השנייה ללימודיו, אך הפך להיות האדם הראשון במשפחתו שסיים את לימודי התיכון.

"יש לי מודל לחיקוי, יש לי מישהו שאני יכול ללמוד ממנו," אמר אנתוני שמתכנן להתגייס לצבא וחולם להפוך יום אחד לשוטר כמו ברנדון, האדם ששינה את חייו.

השוטר ברנדון שפר פעל הרבה מעבר לחובתו ושינה את חייו של אנתוני שולץ.

האם אתם מכירים שוטרים שעשו דברים דומים כדי לעזור למישהו שהיה במצב נואש? אנא ספרו לנו בתגובותיכם וספרו לחבריכם ובני משפחותיכם !


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: