שוטרי ימ"ר ש"י שלחו פרחים לשבת ליועמ"ש מנדלבליט – רונית מנדלבליט אשתו קיבלה הפרחים

פעילי מחאת סנדק שלחו זר פרחים בשם שוטרי ימ"ר ש"י לביתו של היועמ"ש מנדלבליט בהוקרה על סגירת התיק כנגדם. לפרחים צירפו הפעילים "מכתב תודה" בשם השוטרים "עם הגיבוי הרחב שנתת לנו אין ספק כי גם בפעם הבאה שנדרוס נער גבעות למוות התיק ייסגר ואנו נצא נקיים לחלוטין"

הסערה סביב החלטתו של היועמ"ש מנדלבליט לסגור את תיק החקירה כנגד שוטרי ימ"ר ש"י ממשיכה. היום (שישי) שלחו פעילי מחאת סנדק זר פרחים ומכתב "תודה" לביתו של היועמ"ש מנדלבליט בשם שוטרי ימ"ר ש"י. את זר הפרחים ובלון עליו רשום 'תודה!' קיבלה אשתו של היועמ"ש רונית בביתם שבפתח תקווה. בנוסף לזר ולבלון, צירפו הפעילים "מכתב תודה" בשם השוטרים, בו הם מודים ליועמ"ש על החלטותיו בתיק.


במכתב שצורף נכתב בשם השוטרים שורת תודות על התנהלות החקירה "לכבוד המנהיג העליון, שמש העמים, היועמ"ש אביחי מנדלבליט ירום הודו. רצינו להודות לך בשם שוטרי ימ"ר ש"י על התמיכה והגב החזק שאתה נותן לנו כדי שנוכל להילחם ללא הפרעה באויבי המשטר. נוער הגבעות כידוע הוא הסכנה הגדולה ביותר שקיימת היום למדינת ישראל ויש להילחם בו ביד קשה וללא פשרות.

אנו שמחים כי טייחת את החקירה והתעלמת מכך שהשארנו נער בן 16 מתחת לרכב תחתיו הוא שכב עד שמת. תודה שנתת לנו זמן לתאם גרסאות בינינו ולא חקרת אותנו ביום הדריסה. תודה שזרקת לכל הרוחות את סגן מח"ש אשר העיד כי החקירה זוהמה לחלוטין. תודה שבזכותך אנו, השוטרים הדורסים ממשיכים להסתובב חמושים בנשק ומטפלים ביד קשה בקיני הטרור הנמצאים בגבעות", כתבו פעילי מחאת סנדק.

בסיום המכתב, ציינו הפעילים את ההחלטה להעמיד לדין דווקא את הנערים "אנו בטוחים כי תמצא את הדרך להאשים את חבריו של אהוביה אשר היו עמו ברכב-בהריגתו ויינתן להם העונש המירבי בחוק. עם הגיבוי הרחב שנתת לנו אין ספק כי גם בפעם הבאה שנדרוס נער גבעות למוות התיק ייסגר ואנו נצא נקיים לחלוטין. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.בתודה ובהערכה, שוטרי ימ"ר ש"י", נחתם בסוף המכתב.

בתוך כך, ביום ראשון בשעה 12:00 תערוך משפחתו של אהוביה מסיבת עיתונאים בירושלים, שם תמסור התייחסות ראשונה שלהם לסגירת התיק כנגד השוטרים וכן הם יכריזו במקום על יציאה למאבק על הצדק.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: