צפו: נעצר שוהה בלתי חוקי מקלקיליה שחטף שרשראות לקשישות באזור השרון

במהלך חודש יוני השנה התקבלו במשטרת ישראל מס' תלונות מקשישים מהן עלה כי גבר חטף מהן שרשרת. עם קבלת התלונות החלה חקירה אינטנסיבית וסמויה לגילוי חשוד במעשה וחוקרי המשטרה הצליחו לאפיין דפוס פעולה דומה בכל האירועים, של איתור הקורבן, מעקב אחריו, חטיפת השרשרת שלצווארו של הקורבן ומיד בריחה במהירות מהמקום.

אירוע ראשון אירע ביום 19.5.19 ברח' לוין בפ"ת. הקורבן, קשישה בת 70 ישבה על ספסל בגינה הציבורית ביחד עם המטפלת שלה. מתלונתה עולה כי לידן ישב גבר שבהמשך קם ממקומו ותלש מצווארה את שרשרת הזהב שענדה. כתוצאה מתלישת השרשרת, הקורבן נפלה ארצה.


אירוע שני אירע ביום 22.5.19 ברח' הרצל בפ"ת. הקורבן, קשישה בת 92 סיפרה לחוקרי המשטרה כי בזמן שהלכה ברחוב הרגישה כי השרשרת נתלשה מצווארה ומישהו נמלט מהמקום.

אירוע שלישי אירע ביום 26.5.19 ברח' בלינסון בכפ"ס. הקורבן, קשישה בת 84 סיפרה לחוקרי המשטרה כי הלכה בסמוך לביתה כאשר לפתע ניגש אליה גבר וניסה לחטוף ממנה את השרשרת. החשוד תלש מצווארה את התליון ונמלט.

אירוע רביעי אירע ביום 26.5.19 ברח 'שטמפפר בפ"ת. הקורבן, בת 87 סיפרה כי הלכה ברחוב עם אחותה (בת 80) ולפתע גבר חטף את השרשרת מצווארה ונמלט. הקשישה נחבלה קלות.

אירוע חמישי אירע ביום 4.6.19. הקורבן, בן 79 מספר כי שעה שיצא מהבניין בו מתגורר ברח' אוסטושינסקי בכפ"ס, ניגש אליו גבר וניסה לחטוף ממנו את השרשרת שלצווארו, ניסיון שלא צלח. עוד באותו היום אירע אירוע נוסף. הקורבן, בת 77 סיפרה כי כשהייתה ברחוב גאולה בכפ"ס, הגיע אליה גבר מאחור ומשך מצווארה את השרשרת שלה.

אירוע שישי אירע ביום 11.6.19 כאשר הקורבן, בת 73 סיפרה כי גבר חטף מצווארה את השרשרת כשהייתה ברח' רוטשילד בכפ"ס.


חוקרי המשטרה הצליחו לזהות מצילומי מצלמות האבטחה במס' אירועים שונים כי מדובר בגבר בן 27 תושב קלקיליה. חקירה מאומצת, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים, הביאו לאיתורו של החשוד ולמעצרו ביום 12.6.19 בכפ"ס. עוד נמצא כי החשוד שוהה בלתי חוקי בישראל ונמצא בארץ ללא אישורי שהייה ו/או עבודה כדין.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת ואתמול הוגשה נגדו הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדו כתב אישום ובקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. מעצרו של החשוד הוארך ב-3 ימים ועד ליום 26.6.19.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: