תגובות

אחרי חיפושים נרחבים: אותרה וחולצה תושבת מבשרת ציון – סובלת מהיפותרמיה קלה

הבוקר עם קבלת הדיווח אודות היעדרותה של האישה, סוזן סיטון בת ה-74, הוזעקו שוטרים ומתנדבים לאזור.

לאחר סריקות נרחבות באזור ירושלים ומבשרת ציון אותן ערכו שוטרי משטרת ישראל ומתנדבים רבים, בהם מתנדבי יחידת החילוץ עציון-יהודה, הצליחו כלבן מיכ"ל, ביחד עם לוחם על ארבע מהיחידה הכוחות בסיוע השוטרים ומתנדבי המשטרה שפעלו במקצועיות בשטח ולאחר איתורה חברו לנעדרת, והעניקו לה טיפול רפואי ראשוני שכלל בין היתר חימום גופה בשל הטמפרטורה הנמוכה השוררת באזור בשעות אלו.


במקביל, החלו פעולות לחילוצה מתוואי השטח באמצעות רכב שטח ייעודי והיא הועברה לידי גורמי הרפואה להמשך טיפול כשהיא סובלת מהיפו-תרמיה קלה.

תמונות מפעולות החילוץ של מתנדבי המשטרה. קרדיט צילום: מתנדבי יחידת החילוץ עציון-יהודה של משטרת ישראל.

מדוברות יכ"ל נמסר: "בדקות האחרונות, בתום חיפושים נרחבים על ידי יחידת הכלבנים לישראל בסיוע לתחנת הראל של משטרת ישראל, באזור מבשרת ציון, אחר הנעדרת סוזן סיטון, כבת 74, שנעלמו עקבותיה בתאריך 26.1.2022 – בדקות האחרונות הנ"ל אותרה על ידי מתנדב יכ"ל, ביחד עם "טדי" הגיבור על ארבע, שזכו להציל את חייה.
הנ"ל הוצאה מהשטח באלונקה על ידי יחידת חילוץ עציון, והועברה להמשך טיפול רפואי במד"א. כלבני יכ"ל פעלו מאז שעות הבוקר עם כלבי הצלה וגישוש ואמצעים נוספים. אנו מצדיעים למתנדבי יכ"ל על זכות להציל חיים בכל מזג אוויר."צילום: דוברות יכ"ל.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: