ירושלים: צעירה כבת 20 נפגעה מאוטובוס – מצבה בינוני

צוותי רפואה העניקו סיוע לצעירה הולכת רגל שנפגעה מאוטובוס בשדרות יצחק רבין בירושלים.

במד"א מעדכנים כי בשעה 19:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על אישה שהייתה מעורבת בתאונת דרכים ונפגעה כהולכת רגל מאוטובוס בשדרות יצחק רבין בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לאישה כבת 35 במצב בינוני-קשה עם פגיעה רב מערכתית שפונתה לבי"ח שערי צדק.


בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

ממשטרת ישראל נמסר: "לפני זמן קצר ארעה תאונת דרכים נזק בין אוטובוס ורכב פרטי בשד׳ הרצל בירושלים. בוחני תאונות הדרכים של מחוז ירושלים שחלפו במקום, עצרו את הניידת בסמוך לכלי הרכב על מנת לסייע לנהגים בהחלפת הפרטים.

בשלב מסויים לאחר החלפת הפרטים, החל נהג האוטובוס בנסיעה תוך שפגע בנהגת שעמדה מחוץ לרכבה ובניידת המשטרה. כתוצאה מכך פונתה הנהגת במצב בינוני (עפ"י גורמי רפואה) לטיפול רפואי ונגרם נזק לניידת המשטרה. נהג האוטובוס מועבר לחקירה במשטרה."

יעקב מורגנבסר חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בהולכת רגל כבת 20 שנפגעה מאוטובוס. הענקנו לה סיוע ראשוני בזירת התאונה ובשלב זה מצבה מוגדר בינוני. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה".

דב פוברסקי נהג אמבולנס וחובש באיחוד הצלה סיפר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לה בזירה היא פונתה באמבולנס איחוד הצלה למרכז הרפואי הדסה עין כרם. לדברי עוברי אורח היא נפגעה מהאוטובוס בזירת תאונה עם מעורבות שני כלי רכב ואוטובוס".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: