בפעילות מבצעית ומתוכננת בגזרת חברון ועיזריה נתפסו 9 נשקים ותחמושת רבה – 3 חשודים נעצרו

5 כלי נשק מסוג קארלו, 2 אקדחים, 2 m16, חלקי נשק ותחמושת רבה נתפסו הלילה בפעילות מבצעית ומתוכננת של הכוחות במסגרת המאבק הבלתי מתפשר לאיתור ותפיסת אמצעי לחימה.

הלילה בפעילות של שוטרי מרחב יהודה יחד עם כוחות צה״ל מחטמ״ר יהודה ועציון, כלבני מג״ב , כוחות יס״מ של מחוז ש"י נגד עבירות בנשק ואמצעי לחימה בגזרת חברון ובסמוך לעיזריה נתפסו אמצעי לחימה רבים:

● סמוך לכיכר עיזריה נעצר רכב פלסטיני לבדיקה בחיפוש ברכב אותרו 5 כלי נשק מסוג קארלו שהוסלקו ברכב עוד נתפס נשק מפורק מסוג m16 ,מחסניות ותחמושת רבה. 2 חשודים ערבים נעצרו לחקירה.


● בפעילות הכוחות בכפר עיזריה נתפסו 5 בקת״בים מוכנים לשימוש, שני אקדחים, נשק איירסופט וחלקי נשק. חשוד ערבי תושב מזרח ירושלים נעצר לחקירה.

● בחברון פשטו הכוחות על מתחם בשטח פתוח ובמהלך החיפוש במקום נתפסו 2 נשקים מסוג m-16, נשק צלפים, 250 בריחי, 2 קנים של m-16, תחמושת, מחסניות ,חלקי נשק, מדפסים, שכפצ"ים ועוד. בשלב זה נעשות פעולות לאיתור החשוד אשר זהותו ידועה. החשודים נחקרים כעת והחקירה נמשכת.

מפקד משטרת מרחב יהודה ניצב משנה יוסי גולן אמר: ״פעילות התקפית זו הביאה לאיתור ותפיסת אמצעי לחימה רבים. פעילות זו מצטרפת לשורת פעילויות שמקיים המרחב יחד עם יתר כוחות הביטחון נגד עבירות בנשק ואמצעי הלחימה בגזרת יהודה ושומרון. אני משבח את כלל הכוחות על פעילותם האיכותית והמקצועית ואנו נמצה את הדין עם פורעי החוק."


קרדיט צילום דוברות המשטרה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: