תגובות

פועל כבן 30 נהרג בקריסת תקרה בבניין בתל אביב

צוותי רפואה הוזעקו לרחוב זרובבל בתל אביב עקב דיווח על קריסת תקרה במבנה בשיפוצים.

בשעה 13:42 התקבל דיווח על תקרה שקרסה בבניין בשיפוצים ברחוב זרובבל בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב פועל כבן 30 במצב קל עם חבלת ראש שיצא עצמאית מהמבנה. לאחר חילוץ ממושך של לוחמי האש, קבעו את מותו של פועל כבן 30.


קרדיט צילום: דוברות תחנת תל אביב.

רחובות הירקון, זרובבל והכובשים סגורים לתנועת כלי רכב וציבור הנהגים מתבקש לבחור בדרכים חלופיות ולא להגיע למקום.

צילום: דוברות איחוד הצלה.

ממשטרת ישראל נמסר: "לפני זמן קצר התקבל במשטרה דיווח על קריסת תקרה בבניין שנמצא בשיפוצים ברח' זרובבל בת"א. מהמקום חולץ פועל שעבד במקום ואנשי מד"א נאלצו לקבוע את מותו לפני זמן קצר. רחובות הירקון, זרובבל והכובשים סגורים לתנועת כלי רכב וציבור הנהגים מתבקש לבחור בדרכים חלופיות ולא להגיע למקום."


קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

רון כהן חובש איחוד הצלה מסר: צוותי כיבוי חילצו מההריסות גופת פועל כבן 30 שנהרג ולמרבה הצער נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות מהן סבל. כמו כן: הענקנו סיוע ראשוני בזירה לפועל במצב קל כבן 30 שנחבל בראשו".

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

החובשים של מד"א יוסף נהון ושמעון פנחס, סיפרו: "כשהגענו למקום פועל בן 24 יצא מהבניין כשהוא בהכרה מלאה ועם חבלת ראש. תוך כדי הטיפול הוא סיפר לנו שתקרת קומת הקרקע קרסה ויש פועל נוסף לכוד בתוך הבניין. נכנסנו פנימה על מנת להעניק לו טיפול רפואי אבל מכיוון שהוא היה לכוד לא ניתן היה להגיע אליו והמתנו עד שחולץ. ביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום."

קרדיט צילום: מתנאל בושרי תיעוד מבצעי כב"ה.

מתנדבי זק"א תל אביב מטפלים בשעה זו באירוע. ארז מדמון מתנדב זק"א תל אביב סיפר: "כשהגעתי למקום הכוחות עדיין היו באמצע החילוץ, שבסיומן נקבע מותו של הפועל, אני ומתנדבים נוספים פועלים במקום לסייע לאנשי המז"פ בטיפול בגופת ההרוג והממצאים".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: