תגובות

כתבי אישום: איים להרוג את בת זוגתו לשעבר – קילל וגידף את השוטרים שעצרו אותו | תיעוד

כתב אישום הוגש כנגד תושב ירושלים בשנות ה-20 לחייו לאחר שאיים כי יפגע בבת זוגתו לאחר שהשניים נפרדו חודשים ספורים לפני כן.
כנגד הנאשם הוגש כתב אישום נוסף בשל התנהגותו כלפי שוטרים שהוזעקו למקום מגוריהם בעקבות דיווח על אודות חשד לאלימות.

בשל מעשיו ובתום חקירה שערכה המשטרה, הגישה חטיבת התביעות של המשטרה כתבי אישום כנגדו בגין מעשיו הפליליים.


סרטון מצלמת גוף המתעד חלק מהקללות והגידופים מפי הנאשם כלפי השוטרים בניידת המשטרה. קרדיט צילום: דוברות המשטרה.

על פי כתב האישום שהוגש לאחרונה, לאחר שבני הזוג התגוררו יחדיו בירושלים ונפרדה דרכם, החל הנאשם לשלוח הודעות מאיימות, לרבות הודעות קוליות, לבת זוגתו לשעבר על רקע מעבר דירתה אל מרכז הארץ. בין הנכתב על ידו- "זה יעלה לך ביוקר", גם אם יעלה לי בדם… את לא תגורי שם אני אתאבד עלייך", "זה יעלה לך בדמים..", "אני אתן לך כדור בראש.." ואמירות נוספות. תלונה שהוגשה בגין מעשיו אלו, הביאה למעצרו של הנאשם והעברתו לחקירה במשטרה שהבשילה לכדי כתב האישום.

אין מדובר במקרה ראשון בו הנאשם איננו בוחל באמירותיו. בתקופה האחרונה הוזעקו שוטרי הסיור של תחנת מוריה במחוז ירושלים לאירוע בו דווח על אודות שמיעת צעקות בין בני זוג. שוטרים שהגיעו למקום החלו בבירור נסיבות המקרה וביקשו לעכב את הנאשם לתחנת המשטרה תוך שהוא החל מתלהם ומגדף אותם. בין היתר, במהלך הובלתו בניידת אל תחנת המשטרה, אמר הנאשם לאחד השוטרים בניידת- "אתה ערב רב, אתה היטלר", אתה זונה שלי, אני אתן לך למצוץ, אתה נערת ליווי…" ועוד. גם בגין אמירותיו אלו הגישה חטיבת התביעות נגדו כתב אישום בגין העלבת עובד ציבור.

ממשטרת ישראל נמסר: "לצערנו, שוטרים הפועלים לאכיפת החוק ושמירה על שלום הציבור ובטחונו, נתקלים לעיתים קרובות באלימות, איומים וגידופים המופנים כלפיהם. אנו רואים בחומרה כל ניסיון לפגוע בשוטרים ומשרתי הציבור הפועלים לביצוע תפקידם, ובמקרה הזה להגנה על האשה מפני הנאשם. בהתאם למדיניות פיקוד המשטרה ומפקד מחוז ירושלים, נמשיך לפעול למיצוי הדין עם כל מי שינהג באלימות מילולית או פיזית כלפי שוטרים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: