כביש 1: ארבעה נפצעו בינוני וקל בתאונה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה שאירעה בכביש 1 סמוך למחלף גנות.

בשעה 19:46 התקבל דיווח על תאונה בין 3 כלי רכב בכביש 1 ממחלף גנות לכיוון מערב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים 2 פצועים במצב בינוני, בהם גבר בן 27 עם חבלות בראש ובחזה לבי"ח שיבא בתל השומר וגבר כבן 50 עם חבלות בראש ובחזה לבי"ח איכילוב. מהמקום פונו 2 פצועים נוספים במצב קל.

בכבאות והצלה מעדכנים כי: "צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת ראשון לציון פעלו לחילוץ לכוד מתוך כלי רכב"

החובשים של מד"א אלעד מנצור ורזיאל מרדכי יוסופוביץ שהגיעו למקום רכובים על אופנועים סיפרו: "כשהגענו למקום התאונה ראינו את שלושת הרכבים עם פגיעות פח קשות כשאחד מהפצועים לכוד. הפצוע שהתהלך בזירה פונה במהירות לבית החולים כשבמקביל ותוך כדי פעולות החילוץ הענקנו לפצוע השני טיפול רפואי ופינינו גם אותו לבית החולים כשמצבם בינוני ויציב. 2 פצועים נוספים שנפגעו בתאונה באורח קל טופלו במקום ופונו גם כן לבית חולים."


חובש הצלה שימי ברוורמן סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי תאונת דרכים בין מספר כלי רכב.
יחד עם פראמדיקים, הענקנו טיפול רפואי ראשוני לשני נפגעים (27, 50) עם חבלות ראש וחזה, והם פונו במצב בינוני להמשך טיפול רפואי בחדר הטראומה בבתי החולים שיבא בתל השומר ואיכילוב בתל אביב".

(צילום: דוברות איחוד הצלה)

צחי הררי נהג האמבולנס של איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שלושה כלי רכב. בסיוע חובשים נוספים הענקנו בזירה סיוע רפואי ראשוני לשלושה פצועים בינוני ולנפגע נוסף באורח קל. כוחות כיבוי פעלו לחילוץ לכוד במצב בינוני. כמו כן: באמבולנס איחוד הצלה פיננו למרכז הרפואי שיבא בתל השומר גבר כבן 32 במצב בינוני וגבר כבן 40 במצב קל".

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א).


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: