תגובות

טרגדיה בפתח תקווה: תושב ראש העין בן 64 נהרג לאחר שנלכד במכונה במפעל

תושב ראש העין בן 64 נהרג כתוצאה מתאונת עבודה במפעל ברחוב סמטת התבור בפתח תקווה. המשטרה פתחה בחקירה.

בשעה 10:44 התקבל דיווח במוקד על פועל שנלכד במכונה במפעל סמוך לאזור התעשיה סגולה בפתח תקווה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה דיווחו על פועל תושב ראש העין בן 64 מחוסר הכרה ללא סימני חיים וקבעו את מותו.


המשטרה פתחה בבדיקת הנסיבות ונציג משרד העבודה זומן למקום.

צילום: דוברות מד"א.

פראמדיקית מד"א אודליה מולקנדוב וחובש בכיר במד"א חי טקאטש סיפרו: "הפועל שנלכד בתוך המכונה היה מחוסר הכרה עם פגיעה קשה בחלק גופו העליון. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

יוסי אקלר חובש איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותו עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל. צוותי כיבוי פעלו לחלץ את גופתו ממכונת הבצק בה נלכד תוך כדי עבודתו במפעל".

צילום: דוברות איחוד הצלה.

חזקי פרקש – חובש בכיר ביחידת האופנועים של מד"א הצלה פתח תקווה הוסיף: כשגענו למקום מצאנו את הפועל שנמחץ ממכונת קמח במפעל כשהוא לא רוח חיים , הפראמדיקים ביצעו בדיקות רפואיות וקבעו את מותו במקום.


צילום: דוברות הצלה פתח תקווה.

זוהר גמליאל וחזקי פיליפ מתנדבי זק״א: ״מדובר בפועל כבן 50 שנפגע ונלכד במכונה במהלך עבודתו במפעל. כשהגענו למקום העובד חולץ ע״י הכיבוי עם פגיעה רב מערכתית קשה וללא סימני חיים, לצערינו, הפגיעה היתה קשה וקטלנית פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. צוות מורחב של מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״


צילום: דוברות זק״א.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: