תגובות

גבר ואישה נהרגו ושניים נפצעו אנוש וקשה בתאונה בין רכב לאוטובוס בכביש 4 סמוך למסובים

גבר ואישה בשנות השרים נהרגו וגבר ואישה נוספים נפצעו אנוש וקשה לאחר שהתנגשו עם רכב באוטובוס בכביש 4 סמוך לחלף מסובים.

בשעה 23:19 התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בכביש 4 לדרום, סמוך למחלף מסובים. מדובר ככה"נ ברכב פרטי עם 4 נוסעים צעירים בשנות העשרים שהתנגש בחלקו האחורי של אוטובוס.


קרדיט צילום: דוד.

לאחר חילוץ צוותי הכיבוי, פראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותם של גבר ואישה בשנות העשרים ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר ואישה בשנות העשרים, במצב קשה, מורדמים ומונשמים, הגבר עם חבלה רב מערכתית קשה מאוד, במצב אנוש – והאישה עם חבלת ראש במצב קשה.

המשטרה פתחה בחקירת נסיבות התאונה.

מתנדבי זק"א תל אביב פועלים בשעה זו באיסוף הממצאים וניקוי הדם בזירת התאונה הקשה.


צילום: זק"א תל אביב.

פאראמדיקית מד"א נעמי צבי וחובש מד"א רענן דגן סיפרו: "מדובר בתאונה מזעזעת, ראינו רכב מעוך לחלוטין בתוכו נלכדו 4 הנוסעים, הם היו מחוסרי הכרה, שנים חולצו מיד, לאחר פעולות החייאה חזר דופק לפצוע ופינינו אותו בחיפות לבית חולחם כשמצבו אנוש, הצעירה סבלה מחבלת ראש קשה, הרדמנו והנשמנו אותה ופינינו אותה לבית החולים. לאחר חילוץ ממושך חולצו צעיר וצעירה בשנות העשרים ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם."

צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

חובשי הצלה אלי ביטון ושמוליק אינדיג סיפרו: "הגענו לזירת תאונת דרכים קשה מאד, בה רכב התנגש באוטובוס, יחד עם חובש ביחידת האופנועים של הצלה יהודה לונדנר החלנו בפעולות החייאה בגבר כבן 20 עם חבלה רב מערכתית, ובאישה כבת 20 עם פגיעת ראש קשה מאד, והם פונו תוך כדי פעולות החייאה מתקדמות לחדר הטראומה בבית החולים שיבא בתל השומר. למרבה הצער נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותם של שני נפגעים נוספים".
ישראל ביטון חובש איחוד הצלה מסר: מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס ושני כלי רכב. באחד הרכבים נלכדו גבר ואשה ללא רוח חיים. כמו כן ביצענו החייאה על פצוע אנוש והענקנו סיוע לנפגע באורח קשה".

אהרון לרר חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער נקבע מותם של צעירה כבת 20 וגבר כבן 30 שגופותיהן חולצו מהרכב ע"י צוותי כיבוי. כמו כן הענקנו סיוע בזירה למספר נפגעים קל ששהו באוטובוס. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה".


תיעוד מכביש 4 סמוך למחלף מסובים – צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה

תגובות לכתבה:

  1. Amizur Nachshoni

    וואו מחריד, כמה שצריך לסוע בזהירות. הקטל בכבישים פשוט קטסטרופה.

כתיבת תגובה: