הקטל בדרכים: הולכת רגל בת 71 נהרגה מפגיעת אוטובוס ביבנה

הולכת רגל כבת 70 נהרגה כתוצאה מפגיעת אוטובוס בשדרות העצמאות ביבנה.

בשעה 15:13 התקבל דיווח על הולכת רגל שנפגעה מאוטובוס בשדרות העצמאות ביבנה. לאחר ביצוע פעולות החייאה, חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קובעו את מותה של אישה כבת 70.


מהמשטרה נמסר: "בוחני התנועה של משטרת ישראל פתחו לפני זמן קצר בחקירת נסיבות תאונת דרכים קטלנית ברחוב העצמאות ביבנה, במעורבות הולכת רגל ואוטובוס, כאשר עפ"י החשד נפגעה במהלך חציית הכביש במעבר חציה. עפ"י גורמי רפואה, כתוצאה מהתאונה נפצעה הולכת הרגל- תושבת המקום כבת 70 באורח אנוש, אולם בתום ניסיונות החייאה למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה. בוחני התנועה פתחו בחקירה לברור נסיבות התאונה."

יוסף הורביץ חובש איחוד הצלה שהשתתף בפעולות ההחייאה מסר: "מדובר בהולכת רגל שנפגעה מאוטובוס. ביצענו בה פעולות החייאה אך למרבה הצער נקבע מותה בזירה בתום מאמצי ההחייאה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה".

(צילום: דוברות איחוד הצלה).

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מאיר לוי, סיפר: "הגענו למקום במהירות וראינו את הולכת הרגל שוכבת על הכביש מחוסרת הכרה לאחר שנפגעה מאוטובוס. ביצענו בה בדיקות רפואיות, היא הייתה ללא דופק וללא נשימה ועם חבלת ראש קשה מאוד. התחלנו לבצע בה פעולות החייאה ממושכות שבסופן לצערנו נאלצנו לקבוע את מותה במקום."

חובש בכיר בהצלה יעקב טארב סיפר: "כשהגעתי לזירת תאונת הדרכים, הכווינו אותי להולכת רגל, אשה כבת 70 מחוסרת הכרה עם חבלת ראש קשה, לאחר שנפגעה מאוטובוס. יחד עם הפראמדיקים, החלנו בפעולות החייאה מתקדמות, ולמרבה הצער עקב אופי הפציעות, נאלצו הפראמדיקים לקבוע את מותה במקום".


צילום: דוברות ארגון הצלהאין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: