‏הולך רגל בן 68 נפצע קשה מפגיעת רכב בעפולה

הולך רגל בן 68 נפצע קשה מפגיעת רכב ברחוב קהילת ציון בעפולה – נהגת הרכב במצב קל.

בשעה 09:56 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב קהילת ציון בעפולה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח העמק גבר בן 68 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית ואת נהגת הרכב במצב קל.


חובש רפואת חירום במד"א אלחנן יוסף גולדשמידט, סיפר: "הגענו למקום וראינו את הולך הרגל לכוד מתחת לרכב כשהוא מחוסר הכרה. חילצנו אותו במהירות, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים בשטח שכלל חבישות, קיבועים ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבו קשה. נהגת הרכב פונתה גם היא במצב קל."

חובשי הצלה ברוך שטראוס ושבתי מוזס סיפרו: "כשהגענו למקום מצאנו הולך רגל, גבר כבן 68 כשהוא שוכב על הכביש וסובל מחבלה מערכתית לאחר שנפגע מרכב. יחד עם חובשים מיחידת האופנועים של הצלה, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני והוא פונה במצב קשה לבית החולים העמק בעיר. בנוסף, הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנהגת הרכב, וגם היא פונתה במצב קל לבית החולים העמק.״

צביקה אידלברג חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות מספר כלי רכב והולך רגל. הענקנו בזירה סיוע ראשוני להולך הרגל שסובל מפגיעה רב מערכתית".

גדעון לריאונוב חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה לבית החולים העמק במצב קשה. נהגת הרכב שפגעה בו ובמספר כלי רכב נוספים טופלה בזירה במצב קל".


(צילום: דוברות ארגון הצלה).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: