טרגדיה בבני ברק: פעוט בן 7 חודשים איבד את הכרתו במיטתו – מותו נקבע בביה"ח

צוותי רפואה ביצעו החייאה על התינוק, יוסף נחשוני בן 7 חודשים, שאיבד את ההכרה במהלך השינה, בדירת מגורים בבני ברק.

כוחות חירום והצלה הוזעקו בשעה 15:13 לבית בבני ברק בעקבות דיווח על תינוק מחוסר הכרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה, ביצעו פעולות החייאה ממושכות בתינוק כבן שבעה חודשים, והוא פונה תוך כדי פעולות החייאה להמשך טיפול בבית החולים מעייני הישועה בעיר, אולם בבית החולים לא נותר לצוות הרפואי, אלה לקבוע את מותו.


לדברי אביו: ראשו נלכד בין שתי מיטות בבית המשפחה.

מתנדבי זק"א תל אביב פעלו לשחרור הנפטר לקבורה שמועבר כעת באמבולנס של זק"א ת"א לקבורה עוד הלילה בבית העלמין ירקון. המתנדבים עומדים לצד המשפחה בשעות הקשות ומסייעים בעריכת הלווייה והקבורה.

חובש הצלה יצחק רייכמן שגר בבניין סיפר: "כשהגעתי למקום מצאתי תינוק כבן שבעה חודשים כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה והאב מבצע בו פעולות החייאה בהדרכת מוקד 101. יחד עם חובשים נוספים של ארגון הצלה התחלנו בפעולות החייאה אשר כללו ביצוע עיסויי לב, והוא פונה באמבולנס מד"א המאוייש במתנדבי הצלה תוך כדי המשך פעולות החייאה להמשך טיפול בחדר הלם בבית החולים מעייני הישועה בעיר".

אהרון לרר חובש באיחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה על הפעוט שאיבד את ההכרה. לאחר מכן הוא פונה תוך כדי המשך פעולות החייאה לבית החולים מעייני הישועה. עקב אופי האירוע פעלו במקום גם צוותי חוסן – היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה".


מהמרכז הרפואי ׳מעיני הישועה׳ נמסר כי: "פעוט בן 7 חודשים, אשר נמצא מחוסר הכרה במיטתו הובא ע״י מד״א תוך כדי מאמצי החייאה למעייני הישועה. פעולות ההחייאה הנרחבות נמשכו גם בבית החולים, ע״י צוות רפואי בכיר, אולם לא נותר אלא לקבוע את מותו. אנו משתתפים בצער המשפחה. הודעה נמסרה למשרד הבריאות כמקובל".


(צילום: זק"א תל אביב).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: