תגובות

"במקום בית חולים – הרגשנו בית מלון": עמותת עושים שמח נרתמו לעזור למשפחה שהיתה במצוקה

מחזה מרגש במיוחד בשבת האחרונה התרחש בבית החולים שערי צדק, דקות לפני כניסת השבת התקבלה קריאה במוקד הטלפוני של עמותת ׳עושים שמח׳ המפעילה את סעודות השבת ומגוון פעילויות בביה״ח על זוג חתן וכלה בתוך ימי השבע ברכות שבעקבות תאונת דרכים קשה שעברו אחרי החתונה נאלצים לשהות גם בשבת בביה״ח.

הוריהם ומשפחתם של החתן והכלה פנו בדאגה ודמעות להנהלת הארגון שידאגו לעשות ככל שיוכלו בשביל שמחת חתן וכלה.


מנכ״ל הארגון דוד צרפתי ששמע על המקרה הכואב לא היסס ודאג להקפצת תוספת של מנות אחרונות, פטיפורים וקינוחים בנוסף לאוכל המושבח המוגש מידי שבת.

בנוסף הוקפצו קבוצת בחורים מישיבת ׳חברון׳ הסמוכים לביה״ח כדי שיסייעו בשירה וזימרה במהלך סעודות השבת, כבר בתפילות הורגשה הרגשה עילית ומיוחדת, שמחה מיוחדת בביה״ח, במהלך סעודות השבת שרו הבחורים והסועדים בשירה וזימרה כיאה לשמחת חתן וכלה מכובדת.

בשבת בבוקר אף כובד החתן בעליה לתורה, כשבכל הסעודות השמחה לא פוסקת, ובמוצ״ש בכלי נגינה ליווי הבחורים את החתן והכלה ביצאתם ושיחרורם מביה״ח.כשדמעות התרגשות בעיני החתן והכלה והמשפחה הודו מקרב לב להנהלת הארגון על שבת שמחה ומרוממת ״הרגשנו במלון שערי צדק, השמחה פרצה גבולות, השפע והרמה של הסעודות היה מיוחד במינו, הרגשנו כל עם ישראל שמח בשימחתנו, אין לנו מילים להודות, אמרו.

מנכ״ל הארגון דוד צרפתי אמר: ״זכות גדולה בעבורינו לשמח חתן וכלה, לא בכל יום מתגלגל לנו הזכות בתוך ימי השבע ברכות לדאוג לשמחת וצורכי חתן וכלה, שמח שהפכנו להם את המצב מיגון לשמחה, ומאחל להם רפואה שלמה ושיזכו להקים בית נאמן בישראל״.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: