תגובות

מטורף: רכב ישראלי נשדד בכביש 90 סמוך לעוג'ה – נוסע שישב ברכב קפץ באמצע נסיעה • תיעוד

אמש (14/1/22), סמוך לכניסת שבת, שני ישראלים שנסעו ברכב מסוג יונדאי, אליו רתומה עגלת אופנועים, עצרו בצד כביש 90 סמוך לאחת החניות הנמצאות בסמיכות לכביש הראשי באזור עוג'ה.

נהג הרכב ירד לקניות אז הגיע חשוד, עלה לרכב והחל בבריחה מהמקום לכיון כללי יריחו, הנוסע הנוסף שישב מאחור ברח בשלב מסוים מהרכב וכתוצאה מכך נחבל ונזקק לטיפול רפואי.


תיעוד רגע השוד, ממצלמת רכב של החבר ממול.

גיא מיכאלי מספר: "היינו בחזרה הביתה מנבי מוסא, עצרנו בע'וגה לקנות שתיה, הנהג ברכב השני ירד לבדוק אוויר בגלגל בזמן שיושב עוד מישהו מאחורה. בזמן הזה נכנס גנב אלמוני לרכב סגר את הדלת וגנב את הרכב, בסרט רואים את הנהג ממש נתלה על הרכב. כתוצאה מכך הוא נפצע ואושפז עם פגיעות ראש.

לאחר שהגנב נכנס לרכב, התפתח ריב בין היושב במושב האחורי (האחיין שלי תום) לבין הגנב… בזמן שהגנב מרביץ לו ואומר לו שברגע שמגיעים לכפר הוא רוצח אותו!!!!

לאחר 5 דקות נסיעה וריב בין שניהם הגנב דאג לסגור את הדלתות ולא נתן לתום לרדת. ברגע של חוסר תשומת לב של הגנב תום הצליח לפתוח את החלון וקפץ במהירות של 50קמש בערך.. כל זה בזמן שאני עם עוד רכב אחריהם… כל הזמן הזה אנחנו מול מוקד 100 מדווחים שיש חטוף ברכב. רק לאחר 20 דקות הם מגיעים לשם!!!

יש לציין שבזמן שאנחנו ממתינים לרכב הגנב עובר דרכינו שוב עם הרכב ..אשמח אם תוכלו לפרסם את זה.. כדי שאנשים שעוצרים בע'וגה לא יעשו את אותה טעות!!!".

ממשטאת ישראל נמסר בצאת השבת: "כוחות משטרה וצבא פתחו בסריקות לאיתור הרכב וכן נפתחה חקירה בנושא, במהלכה מתבצעות פעילות לאיתור החשודים והרכב."תגובות לכתבה:

 1. קישקשתו

  חחחחח מגיע לכם יא אהבלים !!!!
  מי משאיר רכב בלי נהג מונע עם מפתח בפנים
  לא משנה אם אתם עוצרים אפילו לשניה ויוצאים מהרכב תמיד מכבים את האוטו, כולם יודעים את זה חוץ ממכם

  וגם הכי גרוע שאתם חיים בסרט שאתם חושבים שאתם יכולים להתנהג ולעשות מה שבא לכם כאילו שאתם בבית בשכונה ולא באיזה כפר ערבי בשטחים

  1. קישקשתו

   מזכיר לי מאוד את כול האנשים האלה שגרים בתל אביב והמרכז ולכל מקום שהם מגיעים הם מתנהגים כאילו הם מביאים את תל אביב עד אליך
   הנה הגענו לבקר !! תל אביב פהה !!
   עכשיו תתיחסו אלינו כמו שאנחנו רגילים… כמו בתל אביב כמובן…..

   חיים בסרט סרט

 2. גיא

  מי שצילם את זה פחצאשפה הכי רציני שיש…עלק צלם את זה אתה לא מתבייש תןצגז תנסה לעזוב יזהל

כתיבת תגובה: