תגובות

הקטל בכבישים: הרוג ושני פצועים קל בתאונה סמוך לברקן

צוותי רפואה קבעו את מותו של פצוע אנוש והעניקו סיוע ראשוני לשני פצועים קל בזירת תאונה קשה שאירעה בכביש 5 בסמוך לאיזור התעשייה ברקן.

בשעה 21:46 התקבל דיווח על תאונה קשה בין שני כלי רכב, בכביש 5 סמוך למחלף ברקן לכיוון מזרח. לאחר חילוץ ממושך של לוחמי האש, פאראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של גבר כבן 25 ולאחר שצוותים העניקו טיפול רפואי ל- 2 פצועים נוספים במצב קל, הם פונו ע"י הסהר האדום לבית חולים בשטח הרשות.


פאראמדיק מד"א אביחי בן צרויה וחובש בכיר במד"א גינדי דובינסקי, סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו שני כלי רכב מעוכים על הכביש, באחד מהם נהג הרכב גבר כבן 25 נלכד כשהוא מחוסר הכרה וסבל מחבלה רב מערכתית קשה, הוא היה ללא נשימה וללא דופק ולאחר חילוץ ממושך נאלצנו לקבוע את מותו. שני גברים כבני 30 מהרכב השני סבלו מחבלות קלות ולאחר טיפול ראשוני בשטח הם פונו ע"י אמבולנס של הסהר האדום לבית חולים בשטח הרשות."

צבי בן זריהם חובש באיחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. בסיוע צוותי רפואה של צה"ל והסהר האדום הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לפצוע אנוש שחולץ מהרכב ע"י צוותי הכיבוי ללא דופק ונשימה. למרבה הצער נקבע מותו בתום מאמצי ההחייאה בזירה. עקב אופי האירוע פעלו במקום גם צוותי חוסן – היחידה לעזרה ראשונה נפשית של איחוד הצלה. כמו כן הענקנו סיוע לשני נפגעים קל מהרכב הנוסף שמעורב בתאונה".

רס"ר בנימין שינדלר מפקד הצוות בכבאות שהגיע ראשון למקום דיווח: "לפני זמן קצר התקבלה הודעה במשל"ט יו"ש על תאונת דרכים בין 2 רכבים. למקום הוקפצו צוותים של לוחמי אש מתחנה אזורית שומרון. בהגיענו למקום זיהינו לכוד במצב אנוש. מייד התחלנו בפעולות חילוץ מורכבות עקב אופי התאונה ועקב הפגיעות הקשות של הלכוד ברכב, זאת במקביל למתן טיפול רפואי ראשוני. בתום החילוץ הלכוד הועבר לגורמי הרפואה להמשך טיפול רפואי."קרדיט: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל מחוז יו"ש.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: