תגובות

אישה בת 40 חולצה במצב קשה בשריפה באשקלון

לפני זמן קצר התקבלו מספר הודעות על שריפה ודאית ברחוב שפינוזה באשקלון. למקום הוזנקו כוחות כיבוי והצלה. לוחמי האש שהגיעו למקום האירוע זיהו שריפה ודאית בקומה שניה.

במקום נמסרו מספר דיווחים ללוחמי האש על אישה לכודה בדירה הבוערת ולוחמי האש החלו מיד בפעולות פריצה וחתירה למגע.


לאחר פריצת הדלת נקלעו לוחמי האש בדירה מפוצלת והחלו מיד בחלוקת הצוותים בכדי לסרוק את 2 הדירות ולשלול לכודים.

במהלך פעולות הסריקה איתרו לוחמי האז לכודה מחוסרת הכרה ומייד חילצו אותה מהדירה לכוחות הרפואה במקום.

לוחמי האש פעלו לוחמי האש לכיבוי השריפה ועד לזיכוי מוחלט של הדירות. יש לציין שהדירה הייתה מפוצלת לשלוש ולכן היה צורך לבצע סריקה במספר דירות בו זמנית.

קרדיט צילומים: אלדד עובדיה דוברות כב"ה דרום.

מדובר מד"א נמסר כי "בשעה 20:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב לכיש על שריפה בדירה בבניין מגורים בן 3 קומות ברחוב שפינוזה באשקלון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח ברזילי אישה כבת 40 במצב קשה ששאפה עשן כשהיא מורדמת ומונשמת."

פראמדיקית מד"א אביטל קבשה סיפרה: "הפצועה חולצה מהבניין ע"י כוחות הכיבוי כשהיא סובלת משאיפת עשן קשה. מיד התחלנו בטיפול רפואי מציל חיים שכלל מתן תרופות והנשמה, הכנסנו אותה לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה קשה ויציב."


רב רשף חן בלפר מפקד האירוע סיפר: "בהגעתנו למקום קיבלנו תמונת מצב כי יש לכודה ודאית ומיד חתרנו למגע. לאחר פריצת הדלת הראשונה נחשפנו לדירה מפוצת לשלוש דבר אשר הקשה את פעולות הכיבוי והצריך נקיטת משנה זהירות בדירות מסוג זה. חילצנו לכודה מאחת הדירות ולא נמצאו לכודים נוספים. בשלב זה הגענו לשליטה וחודר שריפות החל בחקירה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: