תגובות

הפשיעה בצפון: רצף של 6 תפיסות "על חם" של עבריינים חמושים בנשק | תיעוד

במחוז צפון נרשמו 6 ארועים חריגים רצופים בעבירות הקשורת באמצעי הלחימה, בכל הארועים נתפסו החשודים על חם, הצלחה מיוחסת לאופן הפעלת הכוחות בישובים והחתירה למגע של השוטרים כפי שמסביר מפקד המחוז הצפוני ניצב שמעון לביא בהמשך.

בארוע הראשון במהלך טיפול בארוע קטטה בכפר סולם במהלכו נשמעו קולות ירי, ביצעו השוטרים סריקות אחר חשוד שנמלט מהמקום, החשוד אותר מסתתר בשיח ובנתיב בריחתו נתפס נשק מסוג קרלו. צפו:


צילום: דוברות המשטרה.

🔹️בארוע נוסף בכפר כנא במסגרת סכסוך בין משפחות שכלל אירועי אלימות חמורים, פשטו הכוחות על מתחם ותפסו חשוד (22, כנא) בגרם המדרגות כאשר הוא חמוש באקדח טעון עם מחסנית מלאה בכדורים.

🔹️בארוע נוסף באיכסאל כוחות סמויים וגלויים שהיו בפעילות במקום שמעו קולות ירי, ביצעו סגירות לתפיסת החשודים ולאחר מרדף תפסו חשוד חמוש באקדח ומחסניות.

🔹️במהלך פעילות במגד אלכרום הבחינו השוטרים ברכב שעורר את חשדם ודרשו מהנהג לעצור. ברכב שנעצר היו תושב מגד אלכרום (28) ותושב טייבה (23). בחיפוש ברכבם נתפס אקדח F.N עם מחסנית.

🔹️בארוע ירי לעבר בית בנצרת ביצעו השוטרים סריקות וזיהו חשוד שנמלט מהמקום, לאחר מרדף רגלי נעצר החשוד (21,נצרת) ונתפס אקדח מסוג FN.

🔹️מהלך בדיקת רכב בשפרעם בוצע חיפוש שבמהכו נתפס נשק מסוג קרלו ותחמושת ,נהג הרכב בן 27 תושב ביר אל מכסור נעצר.


מתחילת השנה במחוז צפון נעצרו 86 חשודים בעבירות אמצעי הלחימה ונתפסו אמצעי לחימה רבים ביניהם:

▪️27 רובים ואקדחים
▪️14 רימונים
▪️7 לבנות חבלה ו-6 מטענים

מפקד מחוז צפון ניצב שמעון לביא: "שוטרי המחוז הצפוני מנהלים מלחמה עיקשת באלימות, בירי ובארגוני הפשיעה,. התשומת לב הציבורית מופנת לפעילות שלנו בדר"כ בתפיסות גדולות כמו מבצע "אושן" וסיכול הברחות על ידי יחידת יג"ל, אך יש פה עבודה יום יומית של השוטרים בשטח, חדורי רוח לחימה שחותרים למגע בכל חשד לפעילות פלילית. אנחנו פרושים ונעים בישובים בצורה חכמה על בסיס הערכות רצופות של התפתחות מוקדי אלימות פוטנציאלים, הנוכחות הקבועה שלנו בישובי החברה הערבית מאפשרת לשוטרים שלנו להגיב מהר לארועים, לחיות את השטח להציף מודיעין ולהביא להצלחות בתפיסת הנשקים. זה מאמץ גדול ומתמשך של כל שוטר ושוטר בכל התחנות ויחידות מג"ב ברחבי המחוז".

הנשק שנתפס היום לא יהרוג מחר.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: