חולמים על חופשה חלומית בט"ו בשבט במלון כינר תוכלו להגשים את החלום הזה

אל מול שפת הכינרת: חופשת הט"ו בשבט שתשאיר בכם טעם של עוד


החופשה החלומית מהווה כפתרון מושלם למשפחות רבות שרוצות לצאת בימים אלה לחופשה. המשפחות שיגיעו לנפוש במקום ייהנו כאמור מפעילויות וחוויות יוצאות דופן לאורך שלושת ימי החופשה שיכללו גם פינוקים אל מול חופי הכינרת


משפחות רבות הזמינו כבר את חופשת הט"ו בשבט שלהם במלון היוקרתי "כינר" הממוקם על שפת הכינרת שם הם יזכו ליהנות מחוויות יוצאות דופן במהלך שלושה ימים של חופשה חלומית שיכללו סדנת יין, סדנת חיתוך פירות מקצועי והופעות חווייתיות במיוחד.


במלון "כינר" הממוקם על שפת הכינרת הודיעו על שלושה ימים של חופשה יוצאת דופן החל מתאריך י"ד ועד ט"ז בשבט במהלכו הם ייערכו סדר ט"ו בשבט עשיר ומיוחד. במהלך ימי החופשה תתקיים הרצאה מרתקת מפי ג'קי לוי תחת הכותרת "מגזימים סיפור אהבה", בנוסף יערכו במלון ערב של שירים וחוויות מחמישים שנותיהם על הבמה של צמד רעים.


החופשה החלומית מהווה כפתרון מושלם למשפחות רבות שרוצות לצאת בימים אלה לחופשה. המשפחות שיגיעו לנפוש במקום ייהנו כאמור מפעילויות וחוויות יוצאות דופן לאורך שלושת ימי החופשה שיכללו גם פינוקים אל מול חופי הכינרת.


יצוין כי המלון מתהדר בחדרים מרווחים, ארוחות גורמה, אירוח בכשרות מהודרת, מקווה, חוף נפרד, אטרקציות ופעילויות לילדים, כך שהנופשים ייהנו נחווית חופשה מושלמת ומדהימה.אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: