תגובות

התפתחות בחקירת המעצר האלים: מח"ש זימן את מזרחי למסור עדות נוספת

בעקבות חשיפת חדשות כל העולם: המחלקה לחקירות שוטרים חקרה בתחילת השבוע שלושה שוטרים, בחשד לתקיפתו של תושב ירושלים חיים מזרחי בגלל שהעיר להם. בסיום החקירה הורחקו השוטרים לארבעה ימים מתחנות המשטרה ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בפרשה. חיים מזרחי שהותקף הוזמן היום למח"ש ומסר עדות נוספת בפרשה.

התיעודים שגרמו לשחררו של חיים מזרחי, צילום: איתמר כהן – חדשות כל העולם.

עורך הדין, יוספי מזר המייצג את מזרחי מסר כי: "התיעוד של תקיפת מרשי על ידי השוטרים הביא לגילוי האמת ולכך ששוב שוטרים חשודים בתקיפה ובשיבוש מהלכי משפט. יש להצטער על כך שמדובר במקרה אחד שנחשף מני רבים שמושתקים על ידי המשטרה. אני אופטימי מהתקדמות החקירה של מח"ש ומקווה שהצדק ייצא לאור והדין ימוצה במי שפגע במרשי".


עורך הדין יוספי מזר המייצג את מזרחי.

חשיפת חדשות כל העולם: הבלשים שתקפו את חיים מזרחי נחקרים במח"ש – בן גביר מבקש דיון בכנסת
בעקבות חקירת השוטרים פרסמה מח"ש הודעה כי "המחלקה לחקירות שוטרים חקרה באזהרה שלושה שוטרים, ביניהם קצין, בחשד לתקיפה של אזרח בעת מעצרו בשכונת גאולה בירושלים בשבוע שעבר. השוטרים נחקרו גם בחשד לשיבוש מהלכי משפט. בסיום החקירה הורחקו השלושה לארבעה ימים מתחנות המשטרה ונאסר עליהם ליצור קשר עם המעורבים בנוגע לחקירה. החקירה עודנה נמשכת."

במהלך הפגנה: העיר לבלשים על פגיעה ברכב – והותקף באלימות קשה • תיעוד ממצלמת אבטחה

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר: "החרדים אינם שק החבטות של שוטרים אלימים ואם יש כאלה במשטרה צריך להעניש אותם בחומרה ולאותת לכל מי שיחשוב על כך בעתיד שמי שיתקוף ויהיה אלים כלפי חרדים, ישלם על מעשיו וייענש. אני מצפה שנגד השוטרים יוגש כתב אישום למען יראו וייראו".


תגובות לכתבה:

  1. כהן

    מאפייה בחסות החוק
    שיירקבו בכלא הפושעים האלה.

כתיבת תגובה: