תגובות

"מתווה עבודה בעיניים": המחאות נמשכות – אנשי ענף האירועים הפגינו מחוץ לביתו של שר החוץ

אנשי ענף האירועים ממשיכים במחאה על התעלמות הממשלה מסגירת הענף בצל הגל החמישי, בשעה זו הגיעו מפגינים אל ביתו של שר החוץ השוהה בבידוד: "שר החוץ שלא דואג לאף אזרח חוץ מעצמו, עוד חבר מנותק בממשלת ישראל"

קרדיט צילום: רוזנבאום תקשורת.

הבוקר הפגינו בעלי עסקים מתחום האירועים, בהם בעלי אולמות, מפיקים וספקים כנגד התנהלות ממשלת ישראל בצילו של הגל החמישי של הקורונה. המפגינים מסבירים כי ענף האירועים מושבת לחלוטין, וכי אירועים בוטלו עד לאחר חג הפורים, דבר שמביא לאובדן הכנסות כבד ולקריסה כלכלית של מאות אלפי עובדי הענף.


המצב לדבריהם קשה עוד יותר, שכן לצד אובדן ההכנסות ממשיכים בעלי העסקים לשלם תשלומי מיסים ותקורות גבוהות, כשבמקרים מסוימים כמו אצל בעלי האולמות וגני האירועים, הוצאות אלו מגיעים גם למאות אלפי שקלים בחודש.

"קשה להבין את מתי הממשלה הייתה מנותקת יותר, לפני מספר ימים שהודיעו שהכל בסדר ואין סיבה לפצות, או אתמול בערב שהציגו מתווה עבודה בעיניים שהוא לא פחות מיריקה בפנים של כולנו", אמר אחמד אבדאח, בעל אולם אירועים מעכו.

אורלי רפאלי, מפיקת אירועים: "יש פה ענף שנסגר באופן רשמי וממשלת ישראל ממשיכה לעשות הכל כדי להתעלם מאיתנו, אמרנו ואנחנו ממשיכים להגיד או שתיתנו לנו לעבוד, או שתתנו לנו פיצוי, או שתראו את הרחובות מלאים במאות אלפי אנשי הענף שאיבדו את פרנסתם".

אתמול בבוקר הפגינו אנשי הענף מחוץ לביתו של שר הבריאות ניצן הורביץ, שגם לאחר 3 שעות בהם שעו מתחת לביתו בחר להתעלם מהם ולא נתן כל מענה, הבוקר כאמור הגיעו המפגינים אל ביתו של החוץ ובימים הקרובים צפויה המחאה להמשיך ולגדול.


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: