תגובות

פיגוע דריסה סמוך לחלמיש: לוחם גבעתי נפצע בינוני – המחבל נעצר

לפני זמן קצר התקבל דיווח על אירוע דריסה סמוך לחלמיש, מדווחים ראשוניים עולה כי לוחם גבעתי נפצע בינוני בגפיים מרכב שנמלט – לאחר מרדף, המחבל נוטרל ונעצר עם רכבו.

שמו של המחבל, מוחמד נזמי יאסין, בן 29 מבילעין. הוא פצוע קל מההתנגשות בגדר וטופל במקום.


מדוברות מד"א נמסר כי "בשעה 17:50 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על הולך רגל שנפגע מרכב בצומת חלמיש. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי לצעיר בן 19 במצב בינוני עם פציעה בגפיים תחתונות שיפונה בדקות הקרובות במסוק צבאי לבי"ח."

מהמועצה אזורית בנימין נמסר: "ארוע דריסה לפני מספר דקות ליד היישוב נוה צוף בבנימין. פצוע קל במקום. הרכב והנהג הדורס נתפסו. כוחות צבא ואנשי אגף הבטחון של המועצה במקום."

מדובר צה"ל נמסר: "ראשוני – התקבל דיווח על פיגוע דריסה סמוך לחלמיש שבמרחב החטיבה המרחבית "אפרים". פרטים נוספים בהמשך."

פראמדיק מד"א דוד ברוכי וחובש רפואת חירום במד"א עיזאת אל טורי, סיפרו: "הפצוע שכב כשהוא בהכרה מלאה וסובל מפציעות בגפיים. העלינו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ ולאחר טיפול רפואי ראשוני בשטח העברנו אותו לחבירה עם מסוק צבאי שפינה אותו לבית החולים הדסה עין כרם כשמצבו בינוני."


תמונת המחבל מוחמד נזמי יאסין.

יוסף רימל חובש באיחוד הצלה סיפר: "לדברי עוברי אורח המחבל התנגש בו עם רכבו ובעקבות כך הוא נפצע באורח בינוני. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה בסיוע צוותי רפואה של צה"ל הוא פונה במסוק צבאי להמשך קבלת טיפול בבית החולים".

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ, מסר: "כבר תקופה שהטרור הערבי מרים ראש מסוכן וממשלת ישראל לא משתלטת עליו. צעדי הממשלה שהופכים את מעודד הטרור אבו מאזן לפרטנר ואת הרשות הפלסטינית לברת שיח, מביאים רוח גבית למחבלים ולאוייב. אני שולח איחולי החלמה לפצוע ומחזק את לוחמי ומפקדי צה"ל."


קרדיט צילום: מתוך תיעוד שעלה ברשתות החברתיות, שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: