תגובות

הזוי: מח"ש הגישה כתב אישום נגד הלוחמת אוריאן בן כליפא על תקיפת בתו של מוכתר מירושלים

המחלקה לחקירות שוטרים הגישה היום לבית משפט השלום בעיר כתב אישום נגד אוריאן בן כליפא, שוטרת מג"ב, בגין תקיפת בתו של מוכתר, מהעיר העתיקה, לפני כחודשיים בירושלים.


תמונת של הלוחמת עוצרת ערבי שתקף יהודים בשומר החומות.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות עו"ד שלי ערן, לפני כחודשיים הוצבה הנאשמת באזור שער האריות בירושלים וביצעה חסימה במקום. המתלוננת ואחיה ביקשו מהנאשמת לעבור את החסימה והנאשמת סירבה לכך.

בשלב מסוים הנאשמת דחפה את המתלוננת אחורנית, המתלוננת ביקשה שלא תעשה כך והנאשמת דחפה אותה פעם נוספת. בהמשך, לאחר שאחיה של המתלוננת ניסה להתערב הנאשמת תפסה אותו בצווארון חולצתו בעוד המתלוננת ניסתה לחלצו. בשלב זה, תפסה הנאשמת את המתלוננת, משכה והסירה ממנה את החיג'אב אשר עטתה על ראשה. אז משכה הנאשמת את שערותיה של המתלוננת, נתנה לה מכה מאחורי האוזן והפילה אותה ארצה. במהלך משיכת החיג'אב, נשרטה הנאשמת בפניה.

בהמשך לכך, הנאשמת הובילה את המתלוננת אל תחנת המשטרה כשהיא אוחזת בשיערה ובצווארה. בתחנת המשטרה הנאשמת הושיבה את המתלוננת בחוזקה על הכיסא, נעמדה מולה והורתה לשוטר שהיה עמה לנעול את הדלת.

הנאשמת חנקה את המתלוננת בצווארה וטלטלה אותה מספר פעמים, למרות בקשותיה החוזרות ונשנות של המתלוננת כי תפסיק. לאחר מכן הנאשמת אזקה את המתלוננת וליוותה אותה לניידת המשטרה. כתוצאה ממעשיה של הנאשמת נגרמו למתלוננת נפיחות וסימני חבלה על צווארה.

בדוח הפעולה ובהודעה שמסרה במשטרה כתבה הנאשמת בכזב כי המתלוננת היא זו שתקפה אותה. בעקבות כך, המתלוננת נעצרה למשך לילה בתחנת המשטרה ונחקרה באזהרה בחשד לתקיפת שוטר.


כתב האישום מייחס לנאשמת ביצוע עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש ושיבוש מהלכי משפט.

אמא של אוריאן, לוחמת מג״ב, שנגדה הוגש כתב אישום, מסרה: "פורסם היום כי יוגש כתב אישום כנגד אוריאן בבית משפט השלום בירושלים בגין תקיפת קטינה. בת של מוכתר בעיר העתיקה. הקטינה היא בגירה בת 25!!!

בתי אורייאן לוחמת מג״ב היתה בעיר בעתיקה מתוקף תפקידה. לבצע מחסום. הבגירה, בת המוכתר הפרה הוראה חוקית, פרצה את המחסום, סרבה להענות לדרישה לחזור על עקבותיה, תקפה את הלוחמת בתי אורייאן, אבל- מתוקף היותה בתו של המוכתר, אשר איים להבעיר את כל מזרח ירושלים, בתי מואשמת בתקיפה!!!

לא יקום ולא יהיה!! היום זו הבת שלי, מחר הבת שלכם!!

אני מתביישת במדינה שלי, מתביישת בממשלה שלי, מתביישת במפקדים של הבת שלי, בשר לביטחון פנים, המפכל, ומפקד מג״ב שהפקירו את הבת שלי, שמשרתת חמש שנים במשמר הגבול. לוחמת מצטיינת שהיתה מועמדת לקידום, עומדת למשפט על תקיפה כאחרונת העבריינים.

כאמא ובת שכולה, אני מתביישת ומבקשת סליחה מהבת שלי, שנתתי לה לשרת את המדינה, שמפקירה אותה ברגע האמת!!"


תגובות לכתבה:

 1. יהודי

  האם המוכתר ובכירים במח"ש חברים בכת הפגנית "הבונים החופשיים" (ביוטיוב) ? ככה זה מריח

  1. מחש

   מח"ש משרת את השטן המוסלמי

 2. אבי

  ערב רב וישמעאלים השתלטו על המדינה
  משפטנים ערורים שמאלנים

 3. אמיר

  היא תקפה צעירה כמו ברברית . מגיע לה מאסר ממושך . שוטר לא אמור להיות מעל החוק . אבל אתם הגזעניים הקטנים יש לכם מוסר כפול . כאשר הקורבן יהודי זה משהו וכאשר הקורבן ערבי זה משהו אחר . אני בז לכם

 4. אמיר

  למה הזוי ? אתם ההזויים
  בעצם מה שהזוי שהיא תקבל גזר דין מצחיק

 5. דוד

  עבריינים במדים לדין. יותר מידי פעמים שוטרים חושבים שמותר להם להתנהג עבריינות תחת מדי משטרה. זו אלימות לכל דבר. כך גם כלפי חרדים ומתנחלים . הגיע הזמן לנקות אורוות במשטרת הפשע.

 6. יוסי סיטי

  הכי גרוע זה להוריד חיגאב למוסלמים ברחוב מול האנשים זה עבירה שהעונש שלה 5 שנים ומעלה

  1. Li

   זה לא קשור לערבים או יהודים ימין או שמאל יש סרטון ברור שהשוטרת חונקת ומטלטלת אותה למרות שהיא אזוקה בכיסא זה עיניין של שיטור ייתר ובריונות על מדים היא הרשתה לעצמה להתנהג כמו ערסית ברחוב עכשיו שתשלם את המחיר אם היא לא הייתה מתנהגת בבריונות היא לא הייתה מגיעה למקום הזה סוף מעשה המחשבה תחילה היא עשתה טעות ועכשיו מצפה שיעברו על בלי מילה היום זאת בת מוכתר מחר זה חרדי בבני ברק

 7. אוי ואבוי

  אני בהלם מהתגובות.. ארורים אתם. הקורבן לא ערבי. הקורבן לוחמת בשירות המדינה.
  יש עבריין שהפר פקודות ביטחון של משטרה ותקף לובש מדים במקום להישמע לו. וכתב אישום מוגש נגד האדם הלא נכון.

כתיבת תגובה: