הקטל בכבישים: נהג משאית בן 53 נהרג בתאונה בכביש 6

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לנהג משאית בן 53 שנהרג בתאונה שהתרחשה הלילה בכביש 6 מחלף שורק.

הלילה בשעה 01:49 התקבל דיווח על תאונת דרכים בין 2 משאיות בכביש 6 ממחלף קרית גת לצפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה בסיוע כוח רפואה של צה"ל העניקו במקום טיפול רפואי שבסופו נקבע מותו של גבר כבן 53.


גופתו של הנהג המנוח הועברה למכון באבו כביר להמשך בדיקה וזיהוי. בוחני התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.

מכבאות והצלה נמסר: "צוותי כיבוי וחילוץ מתחנת אשדוד קרית גת וירושלים פעלו הלילה בתאונת דרכים קטלנית בכביש 6 קמ 89 לכיון צפון. התאונה היתה בין 2 משאיות במקום היה לכוד במצב קשה מאוד. משטרת ישראל סגרה את הציר ולוחמי האש החלו בפעולות חילוץ מורכבות על מנת לחלץ את הלכוד. בשלבים מתקדמים יותר מד"א קבעו את מותו תוך כדי פעולות החילוץ."


מפקד המשמרת רב רשף מיכאל סנסורה מסר: "אירוע מורכב מאוד על ציר מרכזי ומאחר ומדובר במשאיות הופך את אירוע למאתגר לצערנו האירוע נגמר עם הרוג בזירה. לאחר התאונה לוחמי האש ניתקו מקורות אנרגיה וחזרו לתחנות."

(צילום: תיעוד מבצעי כב"ה).

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א מאיר אביבי סיפר: "מדובר בתאונה דרכים קשה עם מעורבות 2 משאיות. הפצוע שסבל מחבלות קשות בגופו נלכד בתא הנהג. יחד עם כוח רפואה מוסק של צה"ל שהגיע למקום הענקנו לו טיפול רפואי תוך כדי פעולות החילוץ הממושכות והמורכבות אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו."


(צילום: תיעוד מבצעי מד"א).יהודה בטיטו חובש באיחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני משאיות. בסיוע חובשים נוספים הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לנהג משאית שנפצע אנוש ונלכד במשאיתו".

דובי רינקוף חובש נוסף של איחוד הצלה מסר: "למרבה הצער עקב אופי הפציעות הקשות שמהן סבל נקבע מותו במקום ע"י רופא, נסיבות התאונה בבדיקה".

(צילום: דוברות איחוד הצלה).

אייזיק רוטנר מתנדב זק״א שטיפל בזירה:* ״מדובר בתאונה קשה ובזירה מורכבת, כשהגענו למקום ראינו משאית מרוסקת בחלקה הקדמי לאחר ההתנגשות חזית אחור במשאית, נהג המשאית כבן 50 היה לכוד וסבל מפגיעה רב מערכתית, לאחר פעולות חילוץ ממושכות ע״י הכיבוי חולץ הנהג ללא רוח חיים, פראמדיק מד״א במקום אישר את מותו. מתנדבי זק״א לכיש ושורק טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״

צילום: דוברות זק״א


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: