הקטל בכבישים: בן 30 נהרג ושלושה נפצעו קשה וקל בתאונה בפתח תקווה

צוותי רפואה הוזעקו לרחוב וולפסון עקב דיווח על תאונת דרכים עם מעורבות אוטובוס רכב פרטי ומשאית חונה בפתח תקווה.

בשעה 00:15 התקבל דיווח על תאונה בין אוטובוס לרכב פרטי, ברחוב דוד וולפסון בפתח תקוה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה קבעו את מותו של נהג הרכב גבר בשנות השלושים והעניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים בילינסון נוסעת מהרכב אשה בשנות השלושים במצב בינוני עם חבלה בחזה, ונוסע במצב קל, ואת נהג האוטובוס במצב קל.בוחני התנועה של משטרת ישראל מרחב שרון פתחו בחקירה לברור נסיבות התאונה.

(צילום: תיעוד מבצעי מד"א).

פאראמדיק מד"א יצחק אלון סיפר:"ראינו אוטובוס ורכב מעוך בצידו, נהג הרכב היה מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם חבלות בפלג גופו העליון, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו. נוסעת ונוסע שהיו איתו ברכב נפצעו בינוני וקל לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותם לבית החולים, נהג האוטובוס גבר כבן 50 שחש ברע, פונה לבדיקות בבית החולים כשמצבו קל."

מכבאות והצלה נמסר: "צוותי הכיבוי בפיקודו של מפקד המשמרת רשף יוסי קלבו פועלים בשעה זו בתאונת דרכים בין אוטובוס לרכב פרטי ברחוב וולפסון בעיר.
2 לכודים חולצו במצב בינוני והלכוד השלישי נקבע מותו בשטח ע"י גורמי רפואה".

(קרדיט: עומר שפירא).


פראמדיק מד"א – הצלה פתח תקווה דור צברי , והחובשים מוטי פורייס ושמחה רוזנברג סיפרו: "בתאונה עם רכב פרטי ואוטובוס שעקב כך הרכב הפרטי נזרק לעבר שני כלי רכב חונים והנוסעים נלכדו , נהג הרכב חולץ ללא רוח חיים על לוחמי האש , ובנוסף נוסעת שישבה ליד הנהג חולצה אף היא ופונתה להמשך טיפול כשהיא בהכרה וסובלת מחבלות ראש ובטן. נהג האוטובוס נבדק על ידי החובשים במקום ומצבו קל."

(צילום: דוברות הצלה פתח תקווה).

אבי מרכוס פרמדיק וסגן מנהל אגף רפואה באיחוד הצלה מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואוטובוס. למרבה הצער נקבע מותו של נהג הרכב עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל.

אבי מיארה ראש סניף איחוד הצלה בפתח תקווה סיפר: "לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לגבר ואשה ששהו ברכב של ההרוג שנפצעו בינוני ולנהג האוטובוס שנפצע קל הם פונו לבית החולים בלינסון. צוותי כיבוי פעלו בזירה לחילוץ לכודים מהרכב".

ישראל גודלבסקי מפקד זק״א מרחב שרון סיפר: ״מדובר בתאונה עם מעורבות אוטובוס ורכב פרטי, כשהגענו למקום צוותי הכיבוי פעלו בחילוץ נהג הרכב הפרטי שנלכד ברכב כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית. לצערי הפגיעה היתה קשה וקטלנית, צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותו במקום ופינו 2 נפ׳ נוספים במצב בינוני וקל לביה״ח. מתנדבי זק״א מרחב שרון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה.״
(צילום: דוברות זק״א).


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: