תגובות

כיפת ברזל ישראלית נגד פורצים הושקה לראשונה בתערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם

כדי להתמודד עם תופעת הגניבות והפריצות לבתים ולבתי עסק, ההולכת וגואה – חברת ההייטק הישראלית Essence פיתחה מערכת חדשנית, ללא צורך ברשת אינטרנט או חיבור לחשמל עם מכונת עשן הממלאת שטח של 100 מ"ר בתוך 15 שניות.

המערכת החדשנית הושקה לראשונה בתערוכת הטכנולוגיה הגדולה בעולם CES 2022 בלאס וגאס ואף זכתה בפרס החדשנות היוקרתי בתערוכה. All-in-One MyShield היא מערכת אבטחה הראשונה בעולם המשמשת כיישות עצמאית שאינה מחוברת לרשת האינטרנט או חשמל הביתי אלא לרשת הסלולר דור 5.

המערכת כוללת גלאי תנועה אינפרה אדום, מצלמת וידאו ברזולוציה גבוהה לזיהוי פורצים, תקשורת קולית דו-כיוונית ומכונת עשן סמיך הממלאת 100 מ"ר ב-15 שניות ובכך מבריחה פורצים. הרבגוניות של המערכת הופכת אותה למתאימה לתחומים הן המסחריים והן הביתיים בפתרונות אבטחה פרואקטיביים המזהים, מאמתים ומגרשים פורצים לפני שתהיה להם הזדמנות לגרום נזק.


טכנולגיית Myshield מבית היוצר של קבוצת Essence הישראלית, שייסד איש העסקים ד"ר חיים אמיר, זכתה בפרס חדשנות יוקרתי של תערוכת הטכנולוגיה CES 2022 בתחום אבטחה לבתים ועסקים שכן המוצר נחשב לחדשני ומתקדם ביותר בעולמות הטכנולוגיה והבינה המלאכותית.

קבוצת Essence מפתחת ומייצרת פתרונות אבטחה ובריאות חדשניים מבוססי ענן שמגינים על אנשים, בבתים ובעבודה, הן מסכנות חיצוניות כמו פריצות של גנבים או תוקפים והן מנפילות וסכנות בתוך הבתים. כל מערכות החברה נועדו להעניק למשתמשים שלה ביטחון ושקט נפשי, בכל מקום.

הקבוצה היא ספקית גלובלית של פתרונות לתחומי אבטחת המידע, הבית החכם והבריאות הדיגיטלית, פעילה בכ-46 מדינות ברחבי העולם ומייצרת למעלה מ-15 מיליון מוצרים בשנה לכל העולם Made In Israel במאות מיליוני דולרים.

גולת הכותרת של הקבוצה היא פס הייצור כחול לבן, כאשר יותר מ-90% ממוצריה מיוצרים במפעל באופקים, שמועסקים בו 1,000 עובדים, ביניהם 100 אנשים עם מוגבלויות שונות, המגיעים ממרכזי שיקום מדרום הארץ.קרדיט צילום: Essence
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: