תגובות

נתניה: בן 81 חולץ ללא רוח חיים לאחר שבדירתו פרצה שריפה

צוותי רפואה העניקו טיפול רפואי וביצעו החייאה על בן 81 שחולץ ללא הכרה מביתו שעלה באש ברחוב הרב קוק בנתניה.

הלילה בשעה 03:23 התקבל דיווח על שריפה בדירה בבניין מגורים ברחוב הרב קוק בנתניה. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר כבן 80 שחולץ מהדירה כשהוא סובל מכוויות בכל חלקי גופו ומשאיפת עשן.


המשטרה פתחה בבדיקת נסיבות הארוע.

מכבאות והצלה נמסר: "צוותי כבאות והצלה מתחנת הכיבוי בנתניה פעלו בדליקה שפרצה בדירה ברחוב הרב קוק בעיר. מהדירה חולץ אדם בן 81 ללא רוח חיים והועבר לידי כוחות הרפואה במקום לטיפול רפואי. הצוותים כיבו את מוקד הבעירה ומבצעים סריקות לאיתור לכודים נוספים במקום. אין נפגעים נוספים באירוע. לאחר הפעולות של לוחמי האש, כובה מוקד הבעירה ושוחרר העשן הרב שהיה במקום."

הפראמדיקים של מד"א יקי חג'ג' ואמיר רון סיפרו: "כשהגענו לרחוב ראינו עשן ואש מהדירה בקומה השלישית בבניין המגורים. לוחמי האש שפעלו במקום חילצו אלינו את הפצוע שהיה מחוסר הכרה עם כוויות קשות ושאיפת עשן. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו."

צילום: איחוד הצלה.

ירמי בלומנטל חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום נמסר המבנה עדיין בער וכוחות הכיבוי חילצו מהדירה גבר כבן 80 ללא הכרה. ביצעתי בו פעולות החייאה אך למרבה הצער נקבע מותו בזירה בתום מאמצי ההחייאה".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: