תגובות

נצחון לטרור | אחרי האיומים מעזה: המחבל ששבת רעב – ישוחרר ● תיעוד מחגיגות סמוך לביתו

מדינת ישראל החליטה לשחרר בתאריך 26.2 את אסיר הגיאהד האיסלאמי השובת רעב, הישאם אבו חוואש. מדובר בניצחון נוסף לארגוני הטרור לאחר שחרורו של האסיר מקדד אל קוואסמה לפני מספר שבועות.

תיעוד החגיגות מחוץ לביתו.

דובר חמאס, חאזם קאסם מברך את הישאם אבו-הוואש על "ניצחונו על בתי הסוהר הציונים". קאסם הוסיף בחשבון הטוויטר שלו כי אבו-הוואש הוכיח פעם נוספת את יכולתו של העם הפלסטיני להראות עמידה איתנה ולהשיג בכוח את הניצחונות שלו נגד ישראל.


הישאם אבו חוואש בחיוך ראשון.

יו"ר תנועת אם תרצו, מתן פלג מסר: "עוד כניעה חמורה לטרור. עוד התרפסות פוסט ציונית כלפי מחבל ותומכיו. עצוב שממשלת ישראל מעדיפה לשחרר מחבל כי אין בכוחה לעמוד בלחצי תומכי הטרור, ארגוני הטרור והאיחוד האירופי שהוציאו אמש הודעת גינוי. כך לא מרתיעים את הטרור".

"שבירת הצום" אחרי 141 יום.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר אמר: "מתכוון להגיע לבית החולים בקרוב! פשוט לא להאמין ששירות הביטחון הכללי וממשלת ישראל נכנעים ומתקפלים בפני אסירי החמאס והג'יאהד וגורמי הטרור למדו שיטה: האסיר שובת רעב, חברי הכנסת תומכי הטרור מגיעים למיטתו, החמאס והג'יאהד מאיימים וישראל שוב מתקפלת, כדי "שלא תהיה הסלמה". ככה נותנים תמריץ לטרור והמשך האיומים על ישראל- ארגוני הטרור משפילים את ישראל עד עפר".

פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ונפגעי הטרור אמרו: "שוב פעם ממשלת ישראל נכנעת לאיומים ולהפחדות של החמאס ושאר תומכי המחבלים, שאם המחבל ששובת רעב ימות הם יתקפו את ישראל והממשלה נכנעת בפחדנות מפחידה ולא בפעם הראשונה. ככה לא נלחמים בטרור, כך לא מייצרים הרתעה. מחבל ששובת רעב צריך לאשפז אותו בכלא עד שיפסיק או שימות, ללא תקשורת וללא ביקורים של כל תומכי המחבלים למיניהם".


דגלי אש"ף באסף הרופא: עימות בן ח"כ בן גביר לח"כ עודה ומשפחת המחבל | תיעוד

יו"ר הציונות הדתית ח"כ בצלאל סמוטריץ': "כניעה לטרור. אין דרך אחרת לקרוא לזה. ממשלה שנשענת על תומכי טרור והפכה את כולנו לבני ערובה שלהם."

לדבריו של חבר תנועת הביטחוניסטים תת גונדר אלברט לנקרי, לשעבר ראש חטיבת הביטחון בשב״ס: "צריך להפנים ששביתת רעב של מחבל היא פיגוע מיקוח, מעשה טרור לכל דבר ועניין. במקרה של אבו הוואש יש גם השלכות לאיומיי הג'יהאד בירי רקטי אם ימות. העדר גיבוש מדיניות וגיבוש כלים להתמודדות גרמו לתוצאה הלא טובה והיא שחרורו. זה הזמן להחליט שלא מצלמים, שלא מאפשרים ביקורי אחמים ושמאכילים בכפייה. בלי כל אלה אנו עלולים למצוא את עצמנו מול גל של שובתי רעב".


תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: