תגובות

שוב הרס בחומש: כוחות צבא ומשטרה הרסו את מערכת החשמל של הישיבה ומבנים נוספים

כוחות צבא ומשטרה הרסו את מערכת החשמל של הישיבה והרסו בשנית מבנים של משפחות ואוהלים. ראש מועצת שומרון יוסי דגן: "הממשלה נלחמת בקורבנות במקום במחבלים. האחריות על ההרס על רוהמ נפתלי בנט. הממשלה איבדה את הצפון".

"מה זה תרנגולת?": תיעוד של פינוי קטין.

הבוקר הגיעו כוחות משטרה גדולים, ניתקו וחיבלו במערכת החשמל של ישיבת חומש המוצבת שם כבר שנים, הרסו מבנים ואוהלי משפחות שהגיעו לחזק ולתמוך בחומש.

כזכור, בשבוע מייד לאחר השבעה של יהודה דימנטמן הי"ד, הרסה הממשלה את בתי המשפחות בחומש, שנבנו לפני למעלה משנה וזאת בניגוד למה שנטען עי גורמי צבא ומשטרה.


בעקבות ההרס עברו המשפחות להתגורר באוהלים שיגנו על הילדים והתינוקות מפני הגשמים והרוחות ואליהם הצטרפו למשפחות נוספות שבאו לחזק את חומש ולהבהיר לממשלה כי אסור לתת פרס לטרור.

ראש מועצת שומרון יוסי דגן תוקף בחריפות את הממשלה שאפשרה הרס בתים הבוקר בחומש: "ממשלת ישראל איבדה את הצפון. מעולם לא היה דבר כזה – זו הפעם הראשונה שבמקום להחלם במחבלים, התגובה בשטח של בממשלה היא במקום להלחם שולחי המחבלים – להלחם בקורבנות, להלחם בהתיישבות. האחריות על ההרס היא הראש ובראשונה של ראש הממשלה נפתלי בנט.

שבועיים להרצחו של תלמיד ישיבת חומש יהודה דימנטמן הי"ד, הממשלה טרם מצאה זמן להרוס את בתי המחבלים שרצחו את יהודה בדם קר וניסו לרצוח צעירים נוספים, אולם הממשלה מוצאת כבר פעם שניה את הזמן להרוס בתים בחומש.
מה בוער להם להרוס מבנים של משפחות, מחסה לידלדים מהגשם??
מה זו האובססיה הזו לנתק ולהרוס את מערכת החשמל של הישיבה??
את מה שלא העזה אף ממשלה לעשות, עושה הממשלה הזו.
האחריות להרס האובססיסי הזה על כל כל הממשלה ובראשם ראש הממשלה נפתלי בנט. אתה ראש הממשלה – האחריות היא עליך
אני דורש מהממשלה ומראש הממשלה נפתלי בנט לעצור את אובססיית ההרס הזו בחומש!
אזרחי מדינת ישראל, כל אדם הגון מימין ומשמאל, לא יתנו יד לפרס הזה לטרור. הגיע הזמן לחזור לחומש! לאשר את הישיבה בחומש בצורה מלאה!"

מהישיבה נמסר: "יש מי שחושב שהרצח של יהודה דימנטמן הוא הזדמנות טובה לתת פרס לטרור ולחדש וליישם שוב את תוכנית ההתנתקות. התמיכה האדירה שאנחנו זוכים לה מעשרות אלפי אנשים שמגיעים לחומש בקור ובגשם, כנראה עומדת כנגד הרצון ולא מאפשרת ליישם אותו. לכן, נשלחים שוטרים בצורה הזויה לפנות בוקר להוציא אמהות וילדים מאוהלים זמניים. אנחנו קוראים לציבור להמשיך ולהגיע לתמוך בנו, לחזק את האחיזה בחומש ובכך למנוע את הרס הישיבה!"


קרדיט: ישיבת חומש.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "האובססיה של בנט וגנץ לפינוי חומש נמשכת. מחזק את גיבורי חומש וקורא לממשלת ישראל להפסיק להיכנע לתכתיבים של מרצ ומועצת השורא, ולא לתת פרס לטרור".

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) אמר בתגובה: "בשקט בשקט ממשלת בנט-לפיד-עבאס ממשיכה את ההרס בחומש. הריסת הישיבה והבתים מהווה פרס לטרור הרצחני. אני קורא לחברי הממשלה: תהרסו את בתי המחבלים שרצחו יהודים בגלל שהם יהודים, ולא בעידוד הטרור על ידי פינוי הישיבה בחומש".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: