תגובות

משפחות שכולות לגנץ: "בזכותך אבו מאזן משלם משכורות לרוצחי יהודים"

משפחות שכולות מפגינות בשעה זו מול ביתו של בי גנץ כמחאה על הפגישה שערך בשבוע שעבר עם אבו מאזן והסיוע הכספי שהבטיח לרשות במהלך פגישתם

פורום "בוחרים בחיים" של המשפחות השכולות ונפגעי הטרור עורך בשעה זו הפגנה מול ביתו של שר הבטחון, בני גנץ, במחאה על הפגישה שערך בסוף השבוע שעבר עם יו"ר הרשות הפלסטינית, אבו מאזן, אשר ממשיך בניהול מיזם העברת המשכורות הקבועות למשפחותיהם של רוצחי יהודים.

"גנץ, בזכותך אבו מאזן יכול לשלם משכורות דמים לרוצחי יקירנו" נכתב על השלטים שמניפות המשפחות השכולות מול ביתו של שר הביטחון, עליהם מתנוססות גם תמונות הנרצחים, ובהם תמונותיהם של הנרצחים שמשפחותיהם חברות בפורום.


לאחר פגישתם של גנץ ואבו-מאזן בשבוע שעבר, נפוצו דיווחים כי השניים הגיעו להסכמה לפיה ישראל תעקוף את 'החוק להקפאת כספים ששילמה הרשות הפלסטינית בזיקה לטרור מהכספים המועברים אליה מממשלת ישראל', אשר מחייב את הממשלה לקזז מהכספים שהיא מעבירה לרשות כספים בשווי הסכומים שהרשות מעבירה למשפחות המחבליים. זאת, על-ידי כך שממשלת בנט-לפיד תעמיד לרשות הלוואה בסכום הדומה לזה שהחוק מחייב אותה להקפיא.

"באנו להזכיר לגנץ לאיפה הולך הכסף שהוא נתן לאבו מאזן", אמרה מירב חגאג, שהוסיפה: "גנץ מממן עכשיו את הרוצחים של שיר, של דליה ושל נרצחים נוספים. מישהו פה שכח לביטחון של מי הוא צריך לדאוג. הוא יודע לאן הולך הכסף, ומה שהכי גרוע זה שזה מניע את הרוצחים הבאים."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: