תגובות

הרוג, פצוע אנוש ופצועה בינוני בתאונה סמוך לחולון

צוותי רפואה ביצעו פעולות החייאה והעניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה שאירעה בכביש 44 בסמוך למחלף חולון.

בשעה 18:14 התקבל דיווח על תאונת דרכים קשה בכביש 44 מחלף חולון בחיבור לכביש 20. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 3 פצועים, בהם: גבר כבן 40 במצב אנוש תוך כדי ביצוע פעולות החייאה לבי"ח שמיר אסף-הרופא, גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית לבי"ח איכילוב ואישה כבת 25 במצב בינוני עם חבלת ראש לבי"ח שיבא בתל השומר. למרבה הצער, בבית חולים נקבע מותו של הפצוע האנוש.


בוחני תאונות הדרכים של מחוז ת"א נמצאים במקום ופתחו בחקירת נסיבות התאונה. על פי חקירה ראשונית עולה כי נהג רכב איבד שליטה, התנגש באי תנועה והתהפך.

תיעוד מזירת התאונה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א אנואר שרקאוי סיפר: "הייתי ברחוב סמוך כשקיבלתי באפליקציית הכוננים של מד"א את הדיווח על הרכב ההפוך. אחד מהפצועים שכב מחוסר הכרה מתחת לחלקו האחורי של הרכב ו-2 הפצועים הנוספים היו לכודים בתוכו. בסיוע אזרחים חילצנו את הפצועים והתחלנו מיד בטיפול רפואי. הגבר שהיה לכוד מתחת לרכב פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח תוך כדי פעולות החייאה כשמצבו אנוש ו- 2 הפצועים הנוספים פונו בניידות טיפול נמרץ כשמצבם קשה ובינוני."

צילום: ליאור פז תיעוד מבצעי מד"א.

ליאור ארגי חובש באיחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. אחד מהרכבים התהפך. הענקנו בזירה סיוע ראשוני לפצוע אנוש שפונה לבית החולים תוך כדי פעולות החייאה. כמו כן הענקנו סיוע לגבר ואשה שנפצעו קשה ובינוני".

עמית סיני חובש נוסף של איחוד הצלה שהשתתף אף הוא בפעולות ההחייאה הוסיף: "לאחר הסיוע הראשוני בזירה הפצועים פונו לבתי החולים איכילוב, אסף הרופא, ושיבא. עומסי תנועה נוצרו עקב אופי התאונה".צילום: תיעוד מבצעי איחוד הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: