פצוע קל מירי בגבול עזה – צה"ל תקף בירי מטנק

לפני זמן קצר, מחבל ביצע ירי מאזור צפון זייתון ברצועת עזה, לעבר עובדים אזרחיים שפעלו, באזור גדר המערכת במושב עלומים. כתוצאה מהירי, נפצע אחד העובדים בן 33 שהיה על טרקטור, הוא טופל ע״י צה״ל אחרי שנפגע מרסיס ופונה במצב קל לבית החולים ברזילי.

בתגובה כוח צה"ל ביצע תקיפות מטנקים לעבר 4 עמדות הריסון של חמאס באזור – על פי הערבים 3 מחבלים נפצעו.


בעקבות האירוע, הופסקו במועצה העבודות החקלאיות הסמוכות לגדר (כל השטחים מערבית לכביש 232) עד להודעה חדשה. מעבר לכך, אין שינוי בהנחיות לתושבים.

דברי ד"ר ערן לופן, רופא מתמחה באורתופדיה בברזילי.

מדובר צה"ל נמסר: "התקבל דיווח על אירוע ירי בסמוך לגדר בצפון רצועת עזה. כתוצאה מהירי נפצע אזרח ככל הנראה באורח קל. בתגובה לפציעת אזרח ישראלי בסמוך לגדר הגבול בצפון רצועת עזה, טנקים של צה"ל תוקפים כעת עמדות צבאיות של ארגון הטרור חמאס."

מדוברות משרד הביטחון נמסר: "מדובר בעובד של חברה אזרחית מטעם משרד הביטחון שביצע עבודות אחזקה במכשול הביטחוני סביב רצועת עזה. הוא נפצע קל ברגלו, קיבל טיפול בשטח ויפונה בהמשך לבית החולים ברזילאי באשקלון."

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "אסור לפגוע בבטחון המדינה ולוותר למחבלים, בגלל שיש לנו קואליציה שנשענת על האחים המוסלמים. צריך להפציץ בכל הכח בכל מקום שהם ולא רק בתים, או מפקדות ריקות. צריכים למנוע את ההסלמה ואיבוד ההרתעה".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: