הותר לפרסום: אבו מאזן נפגש עם שר הביטחון גנץ בביתו בראש העין

הותר לפרסום כי שר הביטחון בני גנץ נפגש הערב (ג') עם יו"ר הרשות הפלסטינית מחמוד עבאס בביתו בראש העין, לראשונה מאז שנת 2010. השניים דנו בסוגיות הביטחוניות והאזרחיות השונות שעל הפרק.

שר הביטחון, עידכן את יו"ר הרשות הפלסטינית, כי בכוונתו להמשיך לקדם צעדים בוני אמון בתחום הכלכלי והאזרחי, כפי שסוכם בפגישתם הקודמת.


שר הביטחון הדגיש את האינטרס המשותף בחיזוק התיאום הביטחוני והשמירה על היציבות הביטחונית, ומניעת טרור ואלימות.

עוד הותר לפרסם כי הפגישה התקיימה בביתו של שר הביטחון בראש העין. בפגישה נכח מתאם הפעולות בשטחים אלוף רסאן עליאן, וכן השר לנושאים אזרחיים ברשות הפלסטינית חסיין א-שייח וראש שירותי הביטחון הפלסטינים מאג'ד פארג'.

הפגישה ערכה כשעתיים וחצי – חלקה בפורום רחב וחלקה בארבע עיניים.

לאחר מספר דקות חמאס הוציא קריקטורה על הפגישה.

מתן פלג יו"ר תנועת אם תרצו מסר בתגובה לפגישת שר הביטחון בני גנץ עם מכחיש השואה מחמוד עבאס:


"שר הביטחון מוכרח להסביר לציבור מהי באמת מטרת הפגישות שלו עם מכחיש השואה, האיש המושחת והגנב אבו מאזן. לא רק ששר הביטחון הפסיק בעקיפין את קיזוז משכורות המחבלים, נמנע מהריסת בתי מחבלים ומאפשר בנייה פלסטינית פרועה בשטחי C תוך החרבת יישובים יהודיים, כעת הוא מארח בביתו את ראש הנחש שהפך את רצח היהודים לאקזיט הפלסטיני עם המשכורות שהוא מחלק למחבלים. איזו שפלות רוח".

מהליכוד נמסר בתגובה: הממשלה הישראלית-פלסטיניתשל בנט מחזירה את אבו מאזן והפלסטינים לסדר היום. ויתורים מסוכנים לביטחון ישראל הם רק עניין של זמן. ממשלת בנט-סער-לפיד מסוכנת לישראל.

ארגון תורת לחימה‏ בתגובה לציוץ של ח"כ מוסי רז שבירך על הפגישה: "ברכות לשר הביטחון גנץ על הפגישה עם הנשיא הפלסטיני עבאס" – ‏תורת לחימה: "ממשלת שמאל רדיקלי על מלא"

עוד ציינו בתורת לחימה "‏פשוט טירוף מה שהולך כאן.
הטרור הערבי מתגבר ושר הביטחון שותה קפה עם מי שמשלם כסף למשפחות המחבלים ותומך בהם.
סר הביטחון בממשלת הפרוגרסיה".

הציונות הדתית מסרו בתגובה: עשר שנים שהימין הצליח להפוך את אבו-מאזן ללא רלוונטי ולפרסונה נון-גרטה בעולם ולהוריד מסדר היום את שיח חלוקת הארץ והקמת מדינת טרור בלב ליבה של ארץ ישראל.

בנט וממשלת השמאל שלו מחזירים את אוסלו אל השולחן ואת אבו-מאזן למרכז הבמה. בנט, רע ליהודים.

מחאת הקו האדום מסרו בתגובה: ממשלת בנטלפידגנץ איבדה את זה סופית, לאן עוד נוליך את הבושה והחרפה. בבוקר משלם למשפחות מחבלים ובלילה מתארח אצל שר הבטחון.

ראש מועצה מקומית אפרת עודד רביבי אמר בתגובה: "ראש הרשות אבו מאזן היה ונשאר אויב של ישראל, על כן בכל פגישה עימו על ישראל לעמוד בנחישות על האינטרסים שלה ולהמנע ממחוות חד צדדיות. תחת אבו מאזן מתנהלת מערכת חינוך שמעודדת שנאה ומתוך כך גם פיגועי "בודדים". אסור להתנהל מולו כאילו אין פיגועים ברקע!. למדנו בעבר שהנוסחה לנהל מו"מ כאילו אין פיגועים ולהלחם בפיגועים כאילו אין מו"מ לא הוכיחה את עצמה. אם בוחרים לנהל שיח, עליו להיות ממוקד למיגור האלימות. על כן הדרישות מצידנו צריכות להיות ברורות כמו גם המטרה והיא שיפור איכות החיים ובטחון מלא של הישראלים ושל הפלסטינים".


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: