תגובות

‏הולכת רגל בת 20 נפצעה קשה מפגיעת רכב בכביש 65 סמוך לצומת כדורי

‏הולכת רגל בת 20 נפגעה מרכב בכביש 65 סמוך לצומת כדורי, היא פונתה במסוק מד"א לבית החולים רמב"ם במצב קשה.

בשעה 14:09 התקבל דיווח על הולכת רגל שנפגעה מרכב בכביש 65 סמוך לצומת כדורי. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק לבי"ח רמב"ם צעירה כבת 20 במצב קשה עם חבלת ראש.


צילום: תיעוד מבצעי מד"א.

שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה, בוחני תאונות דרכים חוקרים את נסיבות התאונה. הנהג הפוגע נמצא במקום ומעוכב לצורכי חקירה.

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א דודו ברגר, סיפר: "הגענו במקום במהירות וראינו את הולכת הרגל שוכבת מחוסרת הכרה על הכביש ועם חבלת ראש קשה מאוד לאחר שנפגעה מרכב. מיד הענקנו לה טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים בשטח ופינינו אותה במסוק מד"א לביה"ח כשהיא מורדמת ומונשמת במצב קשה."


צילום: דוברות מועצה אזורית הגליל התחתון.

ראש המועצה האזורית הגליל התחתון ניצן פלג:
"הכביש האדום ביותר בצפון ממשיך לגבות פגיעות קשות בגוף וכולנו מתפללים להחלמתה של הפצועה. אני קורא לשרת התחבורה מיכאלי ולשר האוצר ליברמן לתקצב ללא דיחוי את עבודות שדרוג הכביש שהוקפאו ולשים קץ למרחץ הדמים שמחולל כביש 65 לתושבי האזור."

חובש הצלה שמואל פינטו סיפר: "כשהגעתי למקום עם אמבולנס מד"א שברשותי, מצאתי הולכת רגל כבת 20 עם חבלת ראש שנגרמה לאחר שנפגעה בתאונת דרכים. יחד עם חובשים נוספים הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים במקום, והיא פונתה במסוק מד"א במצב קשה להמשך טיפול רפואי בחדר טראומה בבית החולים רמב"ם בחיפה."


צילום: דוברות ארגון הצלה.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: