תגובות

צפו בתיעוד: מחבלים רעולי פנים השליכו בקבוקי תבערה לעבר בית יהודי בשכונת סילוואן – 3 נעצרו

מחבלים רעולי פנים יידו עשרות בקבוקי תבערה על בית של יהודים בשכונת סילוואן הלילה, האירוע הסתיים בנס ללא נפגעים. המשטרה עצרה שלושה חשודים.

תיעוד ממצלמת אבטחה: רגע השלכת בקבוקי התבערה.

אמש בשעות הערב, התקבל במשטרה דיווח אודות ידויי עשרות בקבוקי תבערה לעבר מבנה בסילוואן שבמזרח ירושלים. באירוע לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.


כוחות משטרה הוזעקו למקום והחלו בסריקות אחר המעורבים ונפתחה חקירה במשטרה. במהלך הלילה עצרו שוטרי מחוז ירושלים ולוחמי משמר הגבול 3 חשודים תושבי סילוואן בני 18,17,14, בחשד לידויי בקבוקי תבערה לעבר המבנה. בסריקות שערכו השוטרים באזור, אותרו מספר בקבוקי תבערה שלמים.

החשודים שנעצרו הועברו לחקירה, והיום צפוייה המשטרה לבקש בבית המשפט את הארכת מעצרם. החקירה נמשכת.

"משטרת ישראל תמשיך לפעול בנחישות נגד פורעי חוק שינסו לפגוע בבטחון הציבור, שלומו ורכושו", ציינו במשטרה.

יו"ר מפלגת נעם ח"כ אבי מעוז (הציונות הדתית) מגיב לעשרות בקבוקי התבערה שהושלכו לעבר בתי יהודים בכפר השילוח בירושלים בירת ישראל, בניסיון לרצוח יהודים. "כשממשלת ישראל בראשות נפתלי בנט עסוקה בפינוי יהודים מחומש במקום להרוס בתי מחבלים, הטרור הערבי מרים את הראש. הבעיה היא לא חומש, הבעיה מתחילה באי הרצון של ממשלת בנט-לפיד-עבאס לנצח ולמגר את הטרור. הגיע הזמן שממשלת ישראל תרתיע את הטרור על ידי הריסת בתי המחבלים, תחליט שהיא מכריעה את הטרור ורק על ידי נחישות ננצח אותו. לא מנצחים טרור על ידי פינוי והריסת בתי יהודים"


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: