"אתה ברשימת ההתנקשות": אלו האיומים כלפי ח"כ איתמר בן גביר בתקופה האחרונה

בעקבות ניסיון התקיפה אמש בו איימו שני "מאבטחים" ערבים לתקוף את יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר בכניסתו לאירוע בגני התערוכה בתל אביב, מציג בן גביר את תיעוד האיומים נגדו בתקופה האחרונה.

כך לדוגמא, נכתב לבן גביר כי הוא ברשימת התנקשות, כי זמנו אוזל, וכי ישברו לו את הרגליים. עוד נכתב כלפי בן גביר: "תהיה גבר ותצעד מחר לבד ונראה אם תחזור הביתה", "ביבי ובן גביר צריכים להיתלות על העץ הכי גבוה", "תבוא ונטפל בך", ו-"אתה לא יותר חזק מרחבעם זאבי, לא חסר מתאבדים בדואים".


אחרי שזומן לבירור | הרשימה המשותפת בפנייה ליועמ"ש: "פתח בחקירה פלילית נגד ח"כ בן גביר"

כזכור, פנה בעבר ח"כ הכנסת בן גביר לקצין הכנסת ולמפכ"ל המשטרה קובי שבתאי, בבקשה לפתוח בחקירה נגד גורמים שלטענתו פרסמו סרטון מסית נגדו. בסרטון נעשה שימוש בתמונתו של בן גביר ונאמר "דמו בראשו, מי שיבוא להר הבית שיבוא עם תכריכים. גורלו כמו יהודה גליק". בעקבות האיומים כלפיו, קיבל בן גביר נשק מהכנסת.

ח"כ בן גביר מסר בתגובה כי: "אלו רק חלק מהאיומים נגדי, ואני בטוח שאם הייתי חבר כנסת מהקואליציה הייתי מקבל אבטחה צמודה. כל אותם אלו שמבקרים היום את זה שהגנתי על עצמי באמצעות הנשק, שתקו כשאיימן עודה תקף אותי וכשזרקו עלי אבנים בצפון, והיו שמחים שאני אפגע".אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: