תגובות

ניסיון פיגוע דריסה בשומרון: רכבו של המחבל שמת עלה באש – אין נפגעים לכוחותינו

ניסיון פיגוע דריסה בין חרמש לדותן שבצפון השומרון, כוחותינו השיבו בירי לעבר הרכב, רכבו של המחבל נפגע ועלה באש וככל הנראה מותו של המחבל נקבע במקום. ג'יפ צבאי גם עלה באש, אך בנס אין נפגעים לכוחותינו.

מחקירה ראשונית עולה כי מחבל האיץ עם רכב לעבר לוחמי צה"ל בסמוך לעמדה צבאית, הלוחמים פתחו בירי לעבר הרכב ונטרלו את המחבל. במהלך ניסיון הדריסה התנגש המחבל עם רכבו בג'יפ צבאי שעמד בסמוך לעמדה, וכתוצאה מכך שני הרכבים עלו באש.


המחבל שניסה לבצע את הפיגוע הוא עבוד חמארשה – תושב הכפר יעבד.

לוחמי האש שהגיעו למקום דיווחו על בעירה מלאה של שני כלי הרכב, ופעלו לכיבוי. לוחמי האש מצאו את גופת המחבל בתוך אחד הרכבים שעלה באש.


קרדיט: מתנדבי כיבוי מבוא דותן.

רס"ר גולן גבאי מפקד צוות הכיבוי: "כשהגענו למקום זיהינו שני רכבים העולים באש מתחת לפליבוקס צבאי. מייד החלנו בפעולות כיבוי של הרכבים, ומניעת התפשטות השריפה. עם סיום פעולות הכיבוי זיהינו בתוך אחד הרכבים גופת אדם חרוכה ללא רוח חיים."

קרדיט: תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל מחוז יו"ש.

מדובר צה"ל נמסר: "מחבל האיץ עם רכב לעבר לוחמי צה"ל בסמוך לעמדה צבאית, סמוך ליישוב מבוא דותן שבמרחב החטיבה המרחבית "מנשה".
הלוחמים פתחו בירי לעבר הרכב ונטרלו את המחבל. במהלך ניסיון הדריסה התנגש המחבל עם רכבו בג'יפ צבאי שעמד בסמוך לעמדה, וכתוצאה מכך שני הרכבים עלו באש. אין נפגעים לכוחותינו."

דובר חמאס חאזם קאסם בתגובה לניסיון הפיגוע: "כמו תמיד, בעיר ג'נין הצעירים הסוררים שלנו מגיבים לפשעי הכיבוש נגד עמנו, במיוחד לפשעים נגד האסירות. זו מהפכה שלא תיעצר, לא משנה מה יהיו האתגרים והתוצאות."


אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: