תגובות

חברי הכנסת בקריאה: "לא להרוס את ישיבת חומש"

ח"כ של הליכוד הגיעו יחד עם ראש מועצת שומרון יוסי דגן לנחם את משפחת נרצח הפיגוע, ח"כ מירי רגב: ברגע שסוגרים את הישיבה זה לתת גב לטרור.

חברי הכנסת מירי רגב, מיקי זוהר, יואב גלנט, אופיר אקוניס ויובל שטייניץ הגיעו אתמול לנחם את משפחת דימנטמן ששכלה את יהודה שנרצח בפיגוע ירי בסוף השבוע בזמן שחזר לביתו מישיבת חומש.

הוריו של יהודה אמרו לחברי הכנסת: "הדבר היחידי שבאמת יכול לנחם כאן זה קודם כל שיסירו את המצור מעל חומש וכמובן לאפשר את המשך שהות הישיבה"


ח"כ רגב אמרה להורים השכולים. "ברגע שסוגרים את הישיבה זה פשוט לתת גב לטרור. העובדה שהורסים את הישיבה ולא בית המחבל זה מתן גב לטרור, וזו ממש המשמעות של 'הרצחת וגם ירשת'. אני מקווה שתתקבל החלטה אחרת" הוסיפה ח"כ רגב.

ח"כ אבי דיכטר: "חומש ושא -נור כמו גם גנים וכדים, יוקמו מחדש. הם פונו ללא תאום עם הרשות הפלסטינית ויוקמו ללא תאום עימה".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן אמר: "הדרג המדיני מתעלם מזעקות האלמנה וממשיך להערך לפינוי חומש. זה דבר חמור. אני קורא לממשלה להתעשת ולעצור את העקירה. לא לתת פרס לטרור".

דבריהם של חברי הכנסת מגיעים בעקבות דברים שנאמרו קודם לכן, אלמנתו של יהודה הודיעה כי נודע לה כי יש כוונה להרוס את הישיבה מייד בתום השבעה. ולא לאפשר יותר הגעה של יהודים למקום.

אתיה דימנטמן, אלמנתו של יהודה, בשנית לראש הממשלה בנט ודרשה ממנו לעצור את ההרס ולשנות את ההחלטה. "לתדהמתי נודע לנו שמייד אחרי השבעה יש כוונה להרוס את הישיבה. ישיבה שקיימת כבר 16 שנה. זו המחווה שמדינת ישראל בחרה לעשות לנו. זו ירייה בלב שלנו. אני מבקשת ומתחננת בפני ראש הממשלה – עצור את ההרס למען זכרו של יהודה" אמרה אתיה.(קרדיט: שירה איגל).
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: