תגובות

בת 70 פונתה במצב בינוני לאחר ששאפה עשן בשריפת דירה בחולון

צוותי רפואה הוזעקו לרחוב זלמן ארן בחולון עקב דיווח על שריפה במבנה מגורים.הצוותים מדווחים כי צוותי כיבוי שפועלים במקום חילצו מאחת הדירות גברת כבת 70 במצב בינוני. הגברת קיבלה סיוע ראשוני וחמצן מהחובשים לאחר ששאפה עשן.

עוד נמסר כי מרבית הדיירים ששהו במבנה בזמן פרוץ הדליקה יצאו מהמבנה וחלקם אף חולצו ע"י צוותי הכיבוי ללא פגע. כמו כן צוותי כיבוי פועלים עדיין לחילוץ לכודים נוספים.


במד"א מעדכנים כי בשעה 08:32 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על שריפה בדירה בבניין מגורים ברחוב זלמן ארן בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון אישה כבת 70 במצב בינוני עם סימני שאיפת עשן.

מדוברות והסברה כבאות והצלה תחנת חולון נמסר: "לפני שעה קלה התקבלו מספר דיווחים במוקד 102 של מחוז דן על שריפה וודאית בדירה עם מספר לכודים ברחוב זלמן ארן 9 בחולון. ארבעה צוותים בפיקודו של רב רשף אושרי בסון הגיעו לזירה והחלו לפעול בנחישות ובמהירות. צוותים נוספים שהגיעו למקום חדרו מיד לדירה וביצעו סריקות על מנת לאתר לכודים. הצוותים הצליחו להציל לכודה בעזרת מסכת חמצן ובנוסף חילצו גם כלב. במקביל צוותים נוספים המשיכו בסריקות וביצעו כיבוי למוקד הבעירה כמו גם שיחרור עשן מהדירה. הלכודה חולצה והועברה לטיפול מד״א כשמצבה מוגדר בינוני."

במקום נכח מפקד תחנת חולון טפסר משנה שאול רחמים. נסיבות פרוץ הדליקה יבדקו על ידי חוקר דליקות.קרדיט: דוברות כב"ה מחוז דן.
אין תגובות

תגובות לכתבה:

כתיבת תגובה: